Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne veszítsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel elég zavaros a kapcsolatunk (legalábbis számomra az). Kilencedikes vagyok most kezdtem új sulit és szeptemberben ismertem meg. Az elején még nem vonzódtam hozzá annyira és azt vettem észre hogy ő se hozzám. Elkezdtünk beszélgetni és nagyon jó barátok lettünk sok mindent megosztottam vele többek között az akkor tetsző fiúról is beszéltem neki akivel egész jóban voltak. Nem gondoltam hogy megbántom mert nem mutatott jeleket hogy tetszenék neki... Viszont egyre jobban kezdett közeledni felém és valamiért én is másképp kezdtem nézni rá mint egyszerű barátra. Az iskolában mindig együtt voltunk sokan meg is kérdezték hogy járunk e. Akkor tényleg úgy néztünk ki mint egy szerelmes pár. Pár hete elmentünk moziba. Nagyon jól sikerült sokkal közelebb kerültünk egymáshoz. Utána jött a szünet így csak facebookon tudtunk beszélgetni... mindig írta hogy mennyire hiányzom neki, velem lenne meg egy csomó aranyos dolgot. Mi mindig pacsival köszöntünk ez az elejétől fogva ránk ragadt. Aztán mikor végre találkoztunk vártam hogy minimum megölel az még barátként sem egy nagy dolog de ugyanúgy pacsit adott. És akkor úgy leálltak a dolgok... azóta össze is vesztünk. Több napig nem is beszéltünk egymással. Elég haragtartó vagyok de mégis írtam neki hogy mégis meddig tart a harag mert kezdem unni. Szeretnék vele lenni de nem tudom hogyan lépjek ki ebből az állapotból még nem volt barátom és tudtommal neki sem barátnője. Tényleg nem tudom mit kéne tennem hogy olyan legyen a kapcsolatunk mint régebben. Ő is azt szeretné de nem tesz semmit... nem szeretném elveszíteni mert nagyon tetszik!

15/L



2014. nov. 29. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, de tényleg, semmi ciki nincs benne és csak őszintén
2014. nov. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy miért vesztetek össze? Bejöttök egymásnak, akkor mi a gond? Könyörgöm, miért nem beszéltek egymással? Ha ő nem lép, akkor tedd meg te. Mi tart vissza?
2014. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeretne sulin kívül is találkozni többször de párszor már lemondtam mert edzésre járok tanulok. Egyszer eléggé megijedtem és hirtelen lemondtam valami hülye kifogással. Pedig szeretnék vele találkozni jókat beszélgetünk csak azt hiszi hogy még mindig tetszik az a fiú akiről meséltem neki még régebben meg hogy direkt nem akarok találkozni mi nem igaz. Suliban meg alig akar odajönni hozzám amikor egész nap együtt lehetnénk...
2014. nov. 29. 16:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom talán hogy még nem volt barátom és ha ott a lehetőség félve elfutok előle... de így nem is lesz:D Nincs nagy önbizalmam és sokszor átfut az agyamban hogy nem is tetszek neki mert nem vagyok szép és inkább lemondom.:(
2014. nov. 29. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túl nyitott... Nem szeretnéd elveszíteni, de félsz, hogy nem tetszel neki. Ha olvasod ebben a rovatban a kérdéseket, látnod kell, hogy rengeteg lány küzd hasonló problémával. És ki lehet nyertes? Aki meggyőzi saját magát, hogy igenis tetszek neki, igenis megtudom szerezni. Az önbizalom, a belső kisugárzás őrülten fontos és először fejben döntsd el, mit is akarsz valójában és mitől félsz jobban. Hogy nem tetszel vagy attól, hogy elveszíted...?
2014. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2014. nov. 29. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!