Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randi végén ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi végén ha úgy alakul illik legalább egy csók?

Figyelt kérdés

Szoval nem vagyok nagy csajozó... még barátnőm se volt... és a többi és a többi, mondjuk úgy ezzel járó dolog se, és nem egyéjszakás se.... Szoval ez a harci helyzet, pedig azért nem vagyok egy utolsó senki, jól is keresek könyvelőként, hülye se vagyok, annyira azért csak nem nézek ki rosszul se , nem vagyok a szőke herceg, de azért na... Csak sajnos ez a téma egyszerűen nem megy nekem. Pedig épp a csillagokat nem hozom le... lehet ez a baj, hogy mindig csak én akarom , de a másik nem, vagy csak rossz embereket fogtam ki eddig(az utolsó emberke gyakorlatilag azt mondta házasság előtt nem... ). Most egy társkeresőről beszélgetek egy ideje egy lánnyal. És hát egy randin általában mindent el szoktam rontani amit csak lehet.

Lányok ti mit vártok el a másiktól az első randin? Hogy működik ez nálatok, kézfogás, puszi csók ?


25F


2014. dec. 10. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "illik" vagy "nem illik". Felejtsétek el ezeket a törvényszerűségeket. A randiknak nincsenek szabályai. Ha te alkalmasnak találod a pillanatot, akkor smárold le és utána d*gjatok egy jót...
2014. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok de szerintem ne így csináld, ne randiként fogd fel csak találkozz vele ne kezdeményez az első randin semmit csak legyél laza meg jófej aztán ha ez után akar még veled talizni akkor a második randin mehet a csók :)
2014. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na jó, de ha nem randi, akkor mi? Ennyi erővel azt is mondhatná, hogy a meleg haverjával elment nem tudom meginni egy kávét.

Vagy legalábbis nálam a randi akkor legyen randi, mert utána meg az lesz akkor nem is akarok semmit.

2014. dec. 10. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes kategorizálni, mert akkor agyalósabb delikvenseket lekorlátozhat a tudat (én pl. szintén ilyen vagyok). Szerintem úgy érdemes hozzáállnod, hogy nem neked van vesztenivalód, hanem neki. Így egyből oldott leszel hiszen nem veszíthetsz úgymond. Ez olyan, mint a póker, az eredmény várható kimenetelétől függetleníteni kell magad, így kevesebb érzelmi befolyásolással hozhatod meg az adott szituációban az optimális vagy azt lehető legjobb valószínűséggel közelítő döntést...

Tehát ne agyalj előre azon mi lesz a kimenetel, csak tedd meg amit a szituáció optimálisan megkíván. A rossz hír, hogy ehhez elég sok gyakorlat kell :-)

2014. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sosem feküdtem még le olyan lánnyal, akit nem csókoltam meg az első randi legvégéig.


Én is későn kezdtem el csajozni (20 évesen) és kimaradtak a kamaszos szerelmek, meg ilyenek. Két felnőtt embernél az első randin hatalmas vízválasztó, hogy a nő hagyja hogy a férfi megcsókolja. Ezzel kb. el is dőlt, hogy akar-e valamit a nő is a férfitől.

2014. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!