Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit jelent ez nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit jelent ez nálatok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel a közös hobbink miatt rendszeresen találkozunk. Nem tudok rajta kiigazodni, annyira fura. Nyáron beszélgettünk (nem élőben, és én kezdeményeztem), és azt mondta, hogy nagyon szép vagyok, és elvinne valamerre... azonban nem lett belőle semmi. Élőben sehogy se kommunikálunk, mert én nem merek ránézni, és ő is mintha zavarban lenne. Mintha lenne köztünk egy fal... szokott rám mosolyogni, de akárhányszor szemkontaktust kell tartanunk, mindig elkapja a tekintetét... ha beszélgetünk, akkor se néz sose rám... nem értem. Előfordult már, hogy olyan halkan köszönt, hogy meg sem hallottam... Segítenétek?
2014. dec. 13. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Fatökű, te meg ugyanez nőben. :) Így hogy lesz kapcsolat? Hiába van meg a vonzódás kölcsönösen. Azért vagytok zavarban is...
2014. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tibohr ***** válasza:
35%
Mi ez a közös hobbi?
2014. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!