Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elveszett a mobilom elégé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszett a mobilom elégé személyes adatokkal. Mit lehet ilyenkor tenni, hogy visszakapjam? Mert, vissza kell kapnom. Mennyi jutalmat ajánljak fel?

Figyelt kérdés
Szerencsére le van merülve, így nem lehet hozzáférni, de csak idő kérdése, hogy ki mikor talál hozzá töltőt.
2010. febr. 1. 19:40
1 2
 11/15 anonim válasza:

én barátom is elvesztette teloját buszon, de szerencsére akik megtalálták azok leadták volántelepen, tataiak avgyunk am és most oroszlányba van már vagy 2 hete.. azota se mentünk el.. pedig rólam is voltak benne dolgok.. khm :D

de azis biztos lemerült már XD



hát ha te is buszon hagytad el.. vagy valami akkor azt tudom ajánlani amit mi is csináltunk h felhívtuk a volán-t ennyi :D

2010. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Iskola körül veszett el, ott volt megrendezve egy bál.
2010. febr. 1. 20:58
 13/15 A kérdező kommentje:
Amúgy rendőrségre most bemennék tudnának csinálni valamit?
2010. febr. 1. 20:59
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha eddig nem jelentkezett senki akkor az már nem lesz meg. Rendőrség nem fog egy telefonnal foglalkozni. Az adataidat természetesen felveszik stb, de én még életemben nem hallottam olyat, hogy rendőrség vette volna a fáradságot, hogy egy telefont megkeressen:(
2010. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Venni fogja, nincs más választásuk.., nem veszik ki kell rúgni őket és kész. Amúgy meg a pénz nem számít..
2010. febr. 3. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!