Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem es csak ra tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem es csak ra tudok gondolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdetben csak nagyon tetszett de egy egesz delutant "egyutt toltottunk" de nem ugy hogy csak mi ketten hanem kozos programunk volt de nem is beszeltunk pedig annyiszor ott volt a lehetoseg.Eddig ugy tunt hogy en is tetszek neki de nagyon kerult engem es a tekintetem is .Egesz nap csak ra gondolok es sirtam is mert tudom hogy semmi esej arra hogy belemszeressen vagy hogy jarjunk :( Csalodott es remenytelen vagyok.A suliban is gyakran latom mert egymas mellett van a ket osztaly de csak olyankor nez amikor nem latom(azt hiszi nem latom) .Tanacstalan vagyok!
2014. dec. 14. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálsz meg közeledni felé? :)

Honnan tudod,hogy esélyed sincs?

2014. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogyan kozeledjek fele? Es ne mondjatok hogy csak ugy menyjekoda hozza mert az nem megy
2014. dec. 14. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!