Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen pasinak erdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen pasinak erdemes egyaltalan egy eselyt adni?

Figyelt kérdés

Egy ideje folyamatosan bamul, amikor kozeledik, folyton elhuzodok tole.

Ennek pedig az az oka, hogy hiaba bejon nekem is, olyan a viselkedese, amit nem tudom ki birna. Eloszor is a szerelmi csalodasa ota nem volt komoly kapcsolata, csak szorakozgat a nokkel.

Facebookon ismeretlen csajoknak like-olgatja a kepeit, de nem am normalis kepeket, hanem ilyen pucsitosokat, ahol a csajnak a hasa kinn van, esetleg hatulrol van lefenykepezve, miniszoknyaban, csucsoritenek.

Most kerdezem en, egy normalis ember igy viselkedik, arrol nem is beszelve, hogy reszegen barkivel kepes lefekudni.


2014. dec. 14. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ooo ne viccelj már.. Egy ilyen pasi annyira "gyerek" még!! Én a te helyedben nem adnék neki egy felet sem, mert ha meg szerelmes leszek akkor nagyot esnék:s
2014. dec. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj.. Adsz neki egy esélyt és megneveled :D Sokat nem veszíthetsz vele... Ha mást nem bebizonyítod, hogy nincs igazam és nem kaphatott volna 1 esélyt sem.
2014. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hű-ha, ezek aztán főben járó bűnök!
2014. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez a rendkívül sokatmondó "amit nem tudom ki bírna" nagyon bő leírás a viselkedéséről.


Szerintem igen, ezek alapján adj neki egy esélyt. Aztán max nem lesz jó. Amúgy a pasi hány éves embert takar?

2014. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
30 eves.
2014. dec. 14. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!