Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fent vagy valamelyik társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fent vagy valamelyik társkereső oldalon? És ha igen, melyiken? Kort és nemet is, légyszi.

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

iwiwnek vannak alkalmazásai,na ott nagyon lehet csajozni mert sokan nézik,én is ott találtam meg a tökéleteset:))

ja és ott van mellette az egész önéletrajza képekkel...

2010. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott nem csak az ismerősök értékelhetik a másik ismerőst? :S
2010. febr. 1. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

voltam parom.hu n de nem találtam értelmét, vagyok nemtudom hol még de nem foglalkozom vele, semmi értelme... céltudatos keresés még neten se megy.

spontán ismerkedés, vagy legalább úgy hogy alapjába véve nem ismerkedési céllal vagy az oldalon, az elmegy, pl itt, itt általában nem párt keresnek az emberek, de ha van kedved irj privátot, kb ennyi... a társkereső oldalakon a képedről rögtön megitélnek és vissza sem irnak... ott aztán tényleg magasak az elvárások.

20/f

2010. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
21:08! Teljesen igazad van. Engem is mindig zavart az ilyen féle "ismerkedés", de spontán meg annyira kicsi az esélye, hogy sikerüljön. :S :)
2010. febr. 1. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Iwiw,myvip,haverok.hu,myspace :D14/L
2010. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!