Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányok, akik viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok, akik viszonylag jól néznek ki és válogathatnak is a fiúk közö9tt, miért ülnek ennyire magas lovon?

Figyelt kérdés

Leírom mire gondolok: Egy csúnya, sőt sokszor egy átlagos fiúnak is nagyon kilátástalan a helyzete, ha szerelmi életről van szó. Tudom, tapasztaltam. A külsőmből adódó folyamatos elutasítások miatt (érdekes mód, pl neten addig egész jó vagyok egy lánynál, míg nem kerül sor a képcserére, utána meg eltűnnek, tehát kijelenthetjük, hogy főként a külsőm miatt nem érdeklem őket) már néha tényleg nagyon szarul érzem magam, aztán persze jönnek a kommentek, hogy mekkora rinyapina vagyok, mert feltettem egy kérdést. És általában olyan lányokról van itt szó, akik egyáltalán nem tudják, hogy én milyen problémákkal is nézek szembe, de azért osztják az észt. Én azt mondom, hogy könnyű nekik, hisz egy átlagos külsejű csaj is bármikor talál magának egy pasit (akit kihasználhat).

Na szóval nem igazán értem az ilyen csajokat, mert sohasem gondolnak bele mások helyzetébe, a szerencséjük miatt pedig marha könnyen beszélnek. Viszont az igazság qrvára fáj nekik.



2014. dec. 14. 17:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Leírtad az igazat! Egyetértek!
2014. dec. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
"érdekes mód, pl neten addig egész jó vagyok egy lánynál, míg nem kerül sor a képcserére, utána meg eltűnnek" erre kiváncsi lennék. én általában elhúzom a képcserét, hogy ne befolyásoljon a döntésben. nem lehet hogy nem is vagy olyan jófej? mert én adok esélyt annak aki egyébként nem nagyon tetszik külsőre de tetszik a személyisége
2014. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%
Én szerintem viszonylag nézek ki és nem ülök magas lovon. Kérlek, ne általánosíts.
2014. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 To7ka ***** válasza:
68%

A végére eltűnt a kérdésed lényege, csak nőket általánosítottad és ócsároltad. De az eredeti kérdésre válasz: Azért ülnek magas lovon, mert viszonylag jól néznek ki, és válogathatnak a fiúk között. Ha a pasik magasabbra tennék a lécet, pl hogy 100 pasi szerelmes egy dögös-télen-miniszoknyás-divat-lánykába, akibe nincs semmi plusz, csak aranyos pofi, kiló smink, kirakott lábak, akkor nem alakulna ez ki náluk.


Szerintem minden átlagos lány körül legyeskedik legalább 5-10 "gáz" pasi, sőt, mindennap szembesülnek konkrét nyomulásokkal, amik iszonyat fárasztóak lehetnek egy idő után. Valahol érthető, hogy próbálnak szűrni. Határozottan és célravezetően.


De itt visszatérek a magasabb lécre(höhö), ha egy átlagosan jó pasi, vagy kifejezetten jó pasi nem dobna azonnal hátast (és sajnos 10/9 megteszi) 2 szép ciciért, hanem szintén visszautasítanák a lányokat akik egyszerűen nem elég jók nekik, akkor jobban működne. Nem kapna meg bárki egy combvillantás után egy helyesebb srácot, lehet türelmesebbek lennének a többivel. De amíg a farkunk után megyünk, én teljesen megértem:D


Az általánosításod miatt a p.csákat kihagytam, azokkal egyszerűen ne törődj, kerüld el messziről mert nincs semmi értelme, mindig voltak, mindig lesznek, szerintem mindig visszataszító marad.

2014. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#2 Általában nincs is képcsere, mert én hülye majom, elsőre küldöm, aztán vissza se írnak. Volt hogy nagyon sokáig dumáltunk, volt közös érdeklődésünk, és még ő írta első nap, hogy reméli holnap is beszélhetünk. Másnap kérte a facebook profilom, hogy ott beszéljünk inkább (itt GYK-n ismerkedtünk meg), aztán azóta se írt vissza.
2014. dec. 14. 17:13
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Hogy oda ne rohanjak. Hogy oda ne rohanjak...!


Te vagy a világ közepe, aki mindent megélt már, hogy ilyen kijelentéseket teszel?


Miért képzeled, hogy a nők szeretet szolgálatok, és csak azért, mert jófej kölyök vagy, tartoznak neked valamivel (kapcsolat, csók, szex, bármi)? Nem. Még szép, hogy mindenki maga dönti el, kihez vonzódik.


Rinyagép vagy. Nem sajnállak. Unalmas a dumád. Leszarom azokat, akiknek életük problémája a pártalálás. Éljél már, bszki! Ki nem szarja le a nőket? Nem ők a világ közepei. kezdj magaddal valamit. tegyél magadért valamit.


Osztja mindenki az észt, te is. Kiírsz egy kérdést? Mi a tökömet vársz? Meleg hógolyót?


Könnyű, az anyád kínját könnyű. Senkinek sem könnyű ismerkedni és összeszedni valakit. Felejtsd már el ezt az ótvar dumát. Miért hiszed, hogy ha csak a pinájukra mennek a faszik, az nekik olyan jó?

És honnan veszed, hogy mindenki csak kihasználja a másikat?


Nem gondoltak bele mások helyzetébe? Hol élsz, hülye gyerek? Nem látod a fától az erdőt. Azt hiszed, csak neked szar? Azt hiszed, csak neked nem jön össze? Azt hiszed, mindenki másnak fasza?


Neked is qrvára fáj az igazság. Fogadok, lepontozol, és még lesz pofád nekem állni.

2014. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

biztos van sok ilyen lány is. csak arra akartam felhívni a figyelmed hogy ne általánosíts. mert attól hogy egy lány szép nem biztos hogy csak a külső érdekli. ismerkedj többet, próbálkozz, előbb-utóbb találsz olyat aki nem felszínes

(kettes voltam)

2014. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Én lány vagyok..önbizalmam nulla:D és kb mindenkit szépnek és helyesnek tartok kivéve magam..és ezért nem lesz sosem barátom pedig nekem bárki megfelelne csak ennyire kevés önbizalom már beteges ha valaki azt mondja szép vagyok akkor azt mondom hazudik..ha valaki flörtölni próbál velem inkább otthagyom..ha egy fiú randira hív akkor azt mondogatom magamnak csúnya vagyok nem kellek neki stb..szóval nem minden lány olyan mint amit leirtal:) hanem vannak rosszabbak is mint pl én:D
2014. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Leírtad a lenyeget haver a csajok ilyenek...ennyi
2014. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

6-os!

Alpári a stílusod, és fingod sincs - a válaszod alapján - arról, amiről vakerolok.

2014. dec. 14. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!