Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
17/L vagyok. Másfél hónapja járok a barátommal, ő is 17 éves. Amióta járunk én 2-szer álmodtam azt, hogy megcsalom...elmeséltem neki, erre ő bevallotta, hogy ő 4-szer álmodta ugyanezt....:D:D:D Nagyon-nagyon szeretjük egymást, úgyhogy nem tulajdonítok nagy jelentőséget a dolognak:) Csak kíváncsi vagyok, vajon miért álmodjuk ezeket?? Én mindkét alkalommal idegennel "csaltam meg", ő 2 alkalommal idegennel, de a másik 2 alkalommal ismerte azt, akivel "megcsalt". Vélemények?? Előre is köszi;)
2010. febr. 1. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én meg álmodtam már azt, hogy a haverjaim a falon mászkáltak, leesett a fejük, és visszanőtt. Az álmoknak semmi köze a valósághoz.
2010. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én hiszek abba, hogy az álmoknak van jelentése. Sztem nagyon is közük van a valósághoz!

Amugy grat. ehhez az álmodhoz...ügyes voltál..:D:D:D

2010. febr. 1. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:

durva mert énis pont ezeket álmodtam az első pár hónapban :D tök kétésgbe estem hogy miért álmodok ilyeneket, holott imádom őt

csak hülyeség, ostoba gondolatok, ne foglalkozz velük, majdnem egy éve vagyunk együtt és azóta sem csaltam meg :D

2010. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem is voltak ilyen álmaim, a minap énis ilyet álmodtam a megcsalom a barátomat..

Az egyik legjobb barátomat megkérdeztem h ez mit jelenthet..és ő azt mondta h a szívem legmélyén ezt akarom..akármennyire is szeretem a barátom.

Szal ezt jelentheti. am 16/L

2010. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A világon rengeted olyan dolog van amit mi emberek talán soha nem tudunk, megfejteni. De álmodni akármit lehet, elképzelhető az is hogy az egész csak a véletlen műve, velem már volt olyan többször is hogy álmomban olyan zenét halottam amit az előtt soha, és utána sem, ki tudja, lehet hogy majd ismét halom a valóságban 50 év múlva, vagy soha...

Vannak dolgok amiket az ember soha nem fog megérteni.

2010. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!:)

12:24-nek, sztem az túlzás, hogy erre vágyunk, de talán olyasmiről lehet szó, hogy mivel mindkettőnknek ez az első normális kapcsolata, még fura a kötöttség, és ezért álmodjuk ezeket. Azért köszi a hasznos válaszokat!!:):*

2010. febr. 2. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!