Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felelevenítettem volna az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelevenítettem volna az exem érzéseit?

Figyelt kérdés

Az exbarátom 20 éves, én 18 vagyok. Másfél évig voltunk együtt. Egy 1-2 hónap után felkeresett, miszerint szexkapcsolat jól jönne, és engem már úgyis ismer, velem jó volt a szex, ésatöbbi. Kikötöttük, hogy semmi érzelem a vágyon kívül, ha meg többet érzünk a kelleténél, leállunk. Tegnap este történt meg a dolog. 2x egymás után. Közben én voltam az, aki jobban beleélte magát a szexkapcsolatba, mondtam neki, hogy mik az én feltételeim. Bár már akkor furának tűnt, hogy könnybelábadt a szeme. Más pasikról hallani sem akart, közben próbált engem is féltékennyé tenni, hogy ő milyen jó nőkkel van körülvéve. Aztán együtt aludtunk, mert már nem tudtam volna hazamenni, és félálomban volt, miközben azt mondta, hogy "szeretlek" és magához húzott. Aztán ma kaptam tőle pár üzenetet, hogy fél az érzéseiről beszélni, meg hogy én voltam neki a mindene, és most is az vagyok, meg hogy szeretem-e én őt úgy, ahogy anno tettem... Tudniillik ő szakított velem, mert megsértődött, amikor megmondtam neki, hogy kihűlt a dolog közöttünk, és felpezsdíthetnénk. Neki én voltam az első komoly kapcsolata.

Nem értem. Most újra szerelmes lett belém, vagy eddig is az volt, vagy egy férfinek mi lehet ilyenkor az agyában? Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2014. dec. 14. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:

A pasik sokszor szakítás után jönnek csak rá, hogy mit veszítettek. Ha közben még volt is más nőjük, akkor meg pláne rájönnek, hogy a világ tele van cafkákkal és milyen különleges volt az ő előző, hosszú kapcsolatos párjuk.


Szerintem csak észhez tért.

2014. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!