Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja magában a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja magában a legtöbb férfi az érzéseit?

Figyelt kérdés
A nők folyton csak sírnak, és minden apró bajukat elmondják (már aki... én pl. nem), de a férfiak sokszor elfojtják az ilyeneket. Azt hiszik, hogy nem tűnnek férfinak, ha sírnak? Szerintem ez hülyeség... Teljesen természetes tőlük is.
2014. nov. 4. 22:39
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
66%
Mer nincs igény az egyenes szavakra a nők részéről. Minek legyünk egyenesek ha ők csak kihasználnak minket?
2014. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Azért megnézném, hogy a gyakorlatban is megállná-e a helyét az az elgondolásod, hogy a síró férfire is férfiként tekintesz... amúgy a férfiak is szoktak sírni, csak nem reklámozzák, meg nem egymás előtt...
2014. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én barátomnak mindig elmondom, ő is nekem ha valami bántja. És hidd el érzékenyült már el.
2014. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
2%
ferfik nem sirnak a csak a kis buzak. a nok viszont mas se csinalnak csak sirnak es elegedetlenkednek alandoan.
2014. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert ha kimutatja akkor több mint valószínű, hogy visszaélnek vele és meg fogják bántani.
2014. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Azért, hogy ti nők erősnek lássatok minket, olyan személynek, aki képes megvédeni titeket.
2014. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%
Ha kimutatod akkor:"Na mi van? Buzzi vagy!?"
2014. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nálam konkrétan visszaéltek vele (még azzal is sokszor, ha csak panaszkodtam), így azóta inkább megtartom magamnak, ha valami bánt. Nem a férfiasságról van szó itt hanem arról, hogy minél kisebb támadási felületet akarok másoknak nyújtani.
2014. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

2# Volt már olyan helyzet, amiben az egyik legjobb fiú barátom sírva fakadt, mert nem bírta tovább, és ugyanúgy viszonyulok hozzá. Bár ez nem teljesen igaz, mert azóta még jobb barátok lettünk.

4# Ez egyáltalán nem igaz. Én is egy példa vagyok erre. Sok ember előtt képtelen vagyok megnyílni, és addig gyűlik bennem minden rossz, amit tapasztaltam, amíg egyszer csak ki nem törik. Ilyenkor egyedül elvonulok, és kisírom magam. Nem szeretem másokra ráerőltetni a bajaimat.


Ha meg valaki visszaél vele, azt gyorsan hagyjátok ott, mert egy szívtelen r*banc!

2014. nov. 4. 22:45
 10/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne mondd már azt nekem, hogy ha olyan szituációban találkoztál volna azzal az emberrel, akivel most együtt jársz, hogy épp sír valami miatt, akkor most együtt lennétek... nagyot hazudnál.
2014. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!