Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van f**z a férfiak agya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van f**z a férfiak agya helyén is?

Figyelt kérdés
Ha pl. párkapcsolatban vannak és egy másik nő felajánlja magát, hogy megd**ják, akkor elég kevesen vannak akik visszautasítanák. Ne jöjjön senki azzal a dumával, hogy ez ösztön dolog, hogy minél több nőt kell teherbe ejteni. Nem abban a korban élünk már, hogy ez a cél, kevesen d**nak azért, hogy gyerek szülessen.
2014. dec. 14. 20:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Minden agyban dől el és ez 100%-ban igaz. Az irányít mindent, az érzéseket, a fájdalmat, az örömöt ...mindent!
2014. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, soha nem csaltam meg senkit. Viszont engem már igen, vagy épp csak szimplán telibeszart a leányzó, most én is általánosítsak?
2014. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom. F**z van a helyén?


Miből jöttél rá erre?

2014. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Költőnő? ***** válasza:
nem minden pasi ilyen.
2014. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Agyfaszt kapok az ilyen kérdésektől. -.-"
2014. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Én nem tudnám megcsalni barátnőmet. Ha együtt vagyok valakivel, annak megvan az oka és nem csak hogy legyen valaki. Eddig egyedül egyszer érzékenyültem el, amikor egy barátnőpáros ajánlotta fel magát, ott egy kicsit fájt a szívem amikor lekoptattam őket :D
2014. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=5OdsdEMgZbU

Erről ez jutott eszembe. TCS

2014. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
mert a nők is másik tecskelőre vágynak. különben ki ajánlaná fel nekik?
2014. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem a pasiknak van f"sz a helyén, csak te vonzódsz az ilyenekhez.
2014. dec. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!