Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok 5 éve egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok 5 éve egy fiúba. Még soha senki másba nem voltam csak is folyton belé. Nem múlik el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban és szörnyen bele vagyok zúgva. Régen jártunk de már átment a gimibe így megszakadt a kapcsolat hisz nem lehetünk együtt. Akkor ki is szeretett belőlem. Legjobb barátnőm bátyja...igen tudom ez elég fura. Most is jó barátok vagyunk...együtt tartjuk a szilvesztert meg mindent...hát ja. Borzalmas látni más lányokkal és nem vagyok ilyen fenyképezgetős p**sa és nem is leszek. De folyton azokkal az úgymond menő csajokkal van, de nem járt azóta senkivel csak egy lánnyal aki tök nyomi volt és ő nagyon menő ciszont de ez is egy régi sztori. Én meg nem tudok kiszeretni belőle már öt éve és félek hogy nem múlik el. Nem tudja de nem is olyan fajta srác akinek elmondom és megérti hanem...

2014. dec. 14. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
elmúlni nem is fog.. max csak akkor ha minden kapcsolatot megszakítanál vele... de ez persze nem fog menni
2014. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egész általános iskola ezzel ment el...mi van ha gimnázium is? Akkor csak szenvedek és nem leszek másba szerelmes mint a többi normális tini?...
2014. dec. 15. 00:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Még várom a válaszokat ha tudtok...
2015. márc. 14. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Beszélj a fiúval!!

Ezt lekell(!) magadban tisztáznod és persze kettőtök között is!

Drukkolok!


23L

2015. márc. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
l
2015. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vesztesz semmit :)

Ismerkedj meg más fiúkkal. Aki tojik a fejedre meg haggyad :)

2015. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2015. márc. 15. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!