Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha utálom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha utálom az életem egy nagy 0 vagyok másokhoz képest teljesen felesleges vagyok a csajok csak levegőnek néznek meg még a személyiségemet is utálom?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Én is utállak.
2014. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

Sajnáltasd magad, az mindig célravezető. Ki ne akarna egy picsogó rinyagépet megismerni?

Változni...minek?? Az túl fáradtságos és nehéz. Inkább sírj tovább.

2014. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

változtatás

önbizalomnövelés

2014. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hozzá fogsz szokni, hogy nem kellesz a nőknek. Én már beletörődtem, hogy esélytelen, hogy találjak nőt akinek tetszem és aki szeret. 18/F
2014. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 To7ka ***** válasza:
Sportolj. Ha sportolsz, csináld kétszer olyan keményen. Nem kell különleges képesség, hogy csináld, egyszerűek a szabályai, ha a megfelelőt találod meg gyorsan tudsz fejlődni benne, kihívást és sikerélményt ad. Utána magabiztosságot, egy jobb alakot, és több esélyt ad.:)
2014. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

gondolom akik itt okoskodnak meg könnyen beszélnek azok is átélték azt amiket én és tapasztalatból mondják amit mondanak nyilván.

Ha nekem is rendbe lenne minden én is könnyen lennék okos.

2014. dec. 15. 16:53
 7/17 anonim ***** válasza:
Az alkohol segit, vagy mEnj el ku..rvázni!
2014. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Első kettőnek szól amit írtam.
2014. dec. 15. 16:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha itt sajnáltatod magad ne is várj segítséget! Szerintem sokaknak van tapasztalata, sokan átéltek ezt-azt. Ha valaki nem úgy válaszol ahogy neked tetszik, akkor az már semmit sem élt meg. Felesleges volt kérdésed feltenni
2014. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hiába próbálkozik az ember nincs értelme csak az öngyilkosság lenne megoldás de azt meg nem tudom megtenni (még) :/
2014. dec. 15. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!