Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan pasi aki szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi aki szeret a zuhany alatt "élvezkedni" egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Eddig két sráccal jártam, de egyikük sem szerette, sőt az első szerelmem kifejezetten utálta, mert mindene vizes lesz, hajat kell utána szárítania stb.


Nekem viszont ez a titkos vágyam, ha lehet így nevezni. Pont a víztől lesz az egésznek egy olyan pikantériája, hogy beleborzongok. ^^


Szóval ti hogyan viszonyultok az ilyesmihez?


18/L


2014. dec. 15. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen izgalmas felkenni a csempére a partnered.
2014. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én már többször is csináltam, és szeretem, jó nem ott tartottuk a leghosszabb meneteket, de egy kis játék mindig belefér ott is :)
2014. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. Nem tudom miért egyszerűen jó :D
2014. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még sajna nem volt rá lehetőségem...de benne lennék ;) :)
2014. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

amig el nem olvastam az aprobetust, addig az a kerdes volt bennem, hogy "ki NEM szeret a zuhany alatt elvezkedni?"...


vizes lesz a haja???? hijnye, hat az aztan iszonyatos problema :)

2014. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
majd amikor neked kell a vizért fizetned akkor nem fogsz majd élvezkedni. persze így mindig könnyű amikor anyuci és apuci pénzén élünk 18 évesen.
2014. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyedül élek, mindent magamnak fizetek, egyetem mellett napi nyolc órát dolgozok, tehát az ÉN vizem...
2014. dec. 15. 18:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, van, és nem csak a zuhany :) Egy kádban, forró vízben még inkább élvezetes, és szerintem egy igen nagy szerencsétlennel jöttél össze :D
2014. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lyon ***** válasza:
Az egyik legjobb dolog. :) Mondjuk én meg kevés lányt ismerek, akik ezt szeretnék.... :)
2014. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mind zuhany alatt,mind a kádban nagyon jó és fantasztikus !
2014. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!