Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nyúltatok már be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nyúltatok már be a barátnőtök bugyijába nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Pl étterem, park, mozi, iskola, munkahely...


Engem ez nagyon lázba tud hozni! ;)


21L


2014. dec. 15. 19:54
1 2
 11/12 PearlDiver ***** válasza:
Nem akarom őt kellemetlen helyzetbe hozni. De olyan már volt hogy lagzin voltunk és találtunk egy üres helyiséget... ;-)
2014. dec. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Vasutállomáson reggel korán ... akkor még ilyen " 1-2 hónapos " kapcsolat volt és túlhevültünk egy hajnali buli után már addig addig mig jöttek a vonathoz és egy öreg asszony benézett a váróba ami elhagyatott egyébként nem üzemel már a helyiség rég... csak ő valamit hallott gondolom és az elképesztő szó hagyta el a száját ezzel nem is volt gond,csak aztán mikor én meg válaszul mondtam neki,hogy hát az biztos mert msáfél órája nem tudok el mennnixD akkor az akkori delikvens elkezdett röhögni mint az állat és annyiba maradtunk el szivtunk még egy cigit :D és induli ...
2015. máj. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!