Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az édeshármas=nyil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az édeshármas=nyilvános megcsalás?

Figyelt kérdés
Indokolj miért igen/nem!
2014. dec. 6. 07:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Aki mással akar szexelni, akár úgy, hogy a párja is benne van, az nem szerelmes.
2014. dec. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Az elozonek van igaza. Aki ilyet akar az megunta a baratnojet
2014. dec. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem megcsalás, hiszen nincs átverés, a másik fél beleegyezésével történik. #1: ez még nem jelenti azt, hogy ne szeretné a párját. Ez egyéni beállítottság kérdése. Te így gondolod, más meg másképp, még az is lehet, hogy te magad is máshogy fogod gondolni 15-20 év múlva. Még akkor is előfordulhat, ha most azt gondolod, hogy Te biztos nem. ;-)
2014. dec. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az csal aki megszegi a jateszabalyokat. Amennyiben a jatekszabaly az hogy massal is csinalunk dolgokat akkor az nem csalas. Kulonben is nem a szerelemre kerdeztek ra kedves valaszolok hanem a megcsalas fogalmara.
2014. dec. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Az én szememben a legalizált megcsalás egy formája,de nyilván más másként látja ezt.Ez csak egyéni megítélés kérdése.
2014. dec. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem, elvégre nem egymás háta mögött fekszenek össze mással.

Gyakorlatilag igen, mert megbeszélés ide vagy oda, a kettejük intim kapcsolatának ezzel vége.

2014. dec. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

attol fűgg ki a 3.

ha valami ismerős akkor kicsit az.

ha random emberke akkor nem.

mert ha ismerem,jük akkor van hozzá fűzödő érzelem is,ami pozitív irányú,mert a akit utálok azzal nem kavarok(jobb esetben)

ha csak beveszünk valakit aki szép,az csak plusz,mint a teába jég,jegestea lesz belőlle nem pedig "jég dupla whiskeyvel".

2014. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jaj már, ha +1 nő, az természetes, izgató, blabla... abszolút nem megcsalás, egy férfinek ilyenre szüksége van.

Ha +1 pasi, az fúj, undorító, és rohadt nagy megcsalás, hát milYen már, hogy a büdös r¡banc más fa$zát sz0pja?

(Gondolják a "férfiak"...)

2014. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Biszex lány vagyok. Tudom, hogy a férfiak egyből azt gondolják ilyenkor, hogy a biszex lány barátnője nyugodtan beszállhatna a szexbe harmadiknak...

Na én nem adnám meg azt az örömöt a férfiaknak,hogy beszálljon a lány :)

Sőt, amúgy se lennék benne a hármasban, szerintem megcsalás. Meg engem nem is izgat a gondolata.

Aki tényleg szereti a másik felet, abban nem merül fel ez.

2014. dec. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

En csinalnam 3-asban,de csak olyannal akivel nem tervezek komoly kapcsolatot

24L

2015. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!