Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két ember között "érezhető"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ember között "érezhető" szexuális feszültség van, akkor azt mindkét fél érzi?

Figyelt kérdés

ilyenkor miért érez az ember?

külső szemlélők mit látnak ilyenkor?


2014. dec. 15. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szikrázik körülöttük a levegő,és mindenki látja rajtuk,hogy vonzódnak egymáshoz.Amúgy igen,mindketten érzik.Velem megtörtént ez.
2014. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a kettő részről, feszűltség jőn létre
2014. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nincs olyan, hogy "érezhető szexuális feszültség", hanem ez csak egy cool hangzású szöveg arra, hogy az emberek folyton spekulálnak mások magánéletéről, és ez időnként bejön.
2014. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Ilyent még nem éreztem, de azt hiszem nem is fogok. Nagyon kevés nő fog meg szexuálisan, gondolom én is kevés csajnál agyok nyerő metszete meg nincs a két tábornak :D


Úgyhogy ilyet nem fogok érezni

2014. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül érzik mindketten.
2014. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem volt olyan, hogy nagyon kívántam egy lányt, én éreztem ezt a feszültséget, de nem voltam biztos abban, hogy ő is érzi. Szerintem csak úgy tudhatod meg, ha kezdeményezel, aztán majd csak reagál rá valamit az illető.
2014. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Én konkrétan érzem a vonzalmat, szinte gerjedek a másikra, és valószínűnek tartom, hogy ez fordítva is igaz. Legalábbis ez már többször bebizonyosodott, hogy igaz :) Mondjuk olyan is volt nem egyszer, hogy éreztem a pasi vágyát, de mivel nekem nem tetszett, így ez nyilván nem volt kölcsönös... Csak az olyat meg néha nehéz lerázni... :/

És ja, ezt mások is látják...

2014. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!