Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is előfordul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is előfordul, hogy szinte akárkit megpróbál közel engedni magához, az az ember feszültséget vált ki belőle?

Figyelt kérdés
Így egy kis idő távlatából, meg néhány párkapcsolat/csomó próbálkozás után, kijelenthetem, hogy az ellenkező nem 90 százaléka feszültséget és "idegességet" vált ki belőlem. Ezidáig azt hittem, a én találok mindig olyasvalakiket, akivel nem passzolok össze. De valahogy nehezem tudom elképzelni, hogy állandóan ez történik, és hogy mindig a másikban van a hiba. Perill azt feltételezem, hogy nákam van valami nagyon elcseszve. Vagy inkább bennem. Jár valaki hasonló cipőben?

2013. okt. 15. 00:04
 1/10 A kérdező kommentje:
helyesírási hibákat kérem elnézni, késő van, hosszú napom volt. azonban magyarázkodásból ennyi elég is. :D
2013. okt. 15. 00:06
 2/10 anonim ***** válasza:
Szar már neked... :S
2013. okt. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van valaki akit már nagyon nagyon közel engedtél magadhoz, és megszeretted?
2013. okt. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, úgy igazán talán senkit, de tényleg senkit sem. miért?
2013. okt. 15. 00:12
 5/10 A kérdező kommentje:
hopsz, akarom mondani, igen. volt egy csaj, akit tulságosan is. és szétbaszta az idegeimet az egész...
2013. okt. 15. 00:12
 6/10 A kérdező kommentje:
nemtom merre akarsz kilyukadni, hogy azéert vk ilyen, mert eddig meg nem szerettem igazan senkit, v pont azert, m vt vki akit, igen, es ott nagyon megegettem magam?
2013. okt. 15. 00:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet igaza van a 2. válaszolónak és azért nem engedsz magadhoz senkit se ,mert már egyszer megégetted magad. Tudat alatt lehet ez az oka.
2013. okt. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
amugy ebben az a poen, hogy attol fuggetlenul, hogy en az egyik utobbi baratnomet tul kozel engedtem, azelott is igy neztek ki a kapcsolataim :) ...nagy euforia rovid ideig, aztan ideggombócokból állt az egész világ. tudom, hogy nem normális dolog, csak olyan fura, hogy eddig nem találtam senkit, aki ezt értené.
2013. okt. 15. 00:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer, de teljesen elborult az agyam, kikészültem. Nem nekem való a műfaj, van ez így sajnos.


27/f

2013. okt. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ja, van ez igy...
2013. okt. 15. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!