Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tart a kutatas? genetika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tart a kutatas? genetika kimutatja, ha valaki:homosexualis, pedofil, szadista, nekrofil? ebbe bele lehet szuletni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 04:24
 1/9 Borosta2 ***** válasza:
A genetika ezt nem tudja kimutatni (és nem is fogja tudni) mert az embernek csak a hajlam öröklődik a környezet is sokat számIt (pl ha anyu is ès apu is kövér és te is öröklöd rá a hajlamot és ezt ők is negtudják odafigyelnek és nem leszel az)
2014. dec. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
azért jól egy kalap alá vettél itt sok mindent...
2014. dec. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Mind szexuális aberráció, miért ne vette volna őket egy kalap alá?
2014. dec. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A genetika ezt nem mutatja ki,és Ez nem aberracio,hanem vele született káros szenvedély,csak Ezek betegesek és nem elfogadottak!Mindenkinek van káros szenvedélye,csak pl.az alkoholizmus és a dohányzás elfogadott és ezek gyógyithatóak,de ha valaki betegessen rajong a gyerekeket,az olyan is marad!A pedofilokat én is nagyon gyűlölöm amugy!
2014. dec. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amugy 1-esnél is ott a pont.
2014. dec. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert az ilyen aberrációkat a környezet, a neveltetés, a külső hatások alakítják ki, általában gyermek- vagy fiatal korban.
2014. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ciana ***** válasza:
A genetika maximum szerintem a homoszexualitást mutathatja ki, mivel annak igenis genetikai okai vannak. A többi viszont tudtommal nem genetikai okból eredeztethető. Hanem elmeproblémára és egyebekre. Szóval ott tényleg pszichiátriai/pszichológiai okok vannak a háttérben. De most ennek utánanézek.
2014. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Mind szexuális aberráció, miért ne vette volna őket egy kalap alá?"


azért, mert a pedofília káros a gyerekekre. a nicked nagyon találó :)

2014. dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ciana ***** válasza:

Szóval ...

A pedofília és a nekrofília a parafíliák csoportjába tartoznak. A Wiki szerint: "A parafília a pszichológiában és a szexológiában olyan rendellenes szexuális viselkedés, amelynek lényege valamely tárgyhoz, speciális szokáshoz, illetve serdülőkorúnál fiatalabb emberekhez való vonzódás szexuális örömforrásként."

Meg is jegyzi, hogy ezek legtöbbjét mentális zavarként sorolják be.

[Régebben, a homoszexuálist is ide sorolták, de aztán mikor megpróbálták kategorizálni ezeket a "rendellenességeket" rájöttek (1974-ben), hogy a homoszexuálitás teljesen eltér a parafíliáktól.]


A homoszexualitás a szexuális irányultság egyik fajtája, amikor egy személy érzelmi és szexuális vonzódása kizárólag vagy főként azonos nemű emberek felé irányul.

Ennek oka még kérdéses, de a genetikai elmélet a legelterjedtebb. (Volt hormonális, és olyan elmélet is, hogy a környezeti hatások is szerepet játszanak. Sokan ezeknek az összhatására esküsznek.)


A szadizmus. Régebben ezt is parafíliának vélték, de valahogy ahogy olvasom, igen nehéz nekem megfogni, hogy most pontosan mit is kell érteni alatta. Mert valaki csak egy fétisnek tekinti, de valahol komolyabb okokat (pszichológiai, öröklődést, környezeti hatásokat) olvastam. Erről valaki nekem is mondhatna információt.


Én körülbelül ennyit találtam, meg hozzátettem néhány általam ismert adatot is, bár igazán sajnálom, nem nagyon tudok megfelelő információs központokat, amik biztos infót közölnek. De ezek szerint tényleg maximum a homoszexuálisokat lehet így kimutatni.

De érdekelne más véleménye is.

2014. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!