Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik egymás közt miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik egymás közt miről szoktak beszélgetni? Miért kínos nekik egymás előtt kimutatni, hogy vannak érzéseik?

Figyelt kérdés
Vagyis mivel nem vagyok pasi, ez utóbbi csak feltételezés, mert minden filmben, újságcikkben vagy akármiben azt látni, hogy ha a pasi szerelmes is, de még nem volt együtt a lánnyal, haveroknak csak, na majd ma beviszem neki a lompost...meg ilyenek De ez most csak 1 pl volt. Miért ciki, ha vannak érzéseitek?

2014. dec. 4. 00:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, de tényleg lebúzáznak érte :(
2014. dec. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem nem ciki, én kimondom, amit érzek, nem szégyellem felvállalni. És hát nincs is egy barátnőm sem...


21/F

2014. dec. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem látsz rá az egészre.. s amit a média közvetít nem mindig úgy van!
2014. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Számomra egyáltalán nem kínos, nekem is vannak érzéseim, és emiatt nem szenvedtem hátrányt semmiben. A többiek nevében nem tudok nyilatkozni.
2014. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nem mutatom ki mert nincs kedvem ennyi és amugy is nincs barátnőm mert az meg fárasztó szóval ha még ott érzelmeskedek neki joggal feltételezhetné nemi identitásom hisz én is igy tennék x)
2014. dec. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen, ha kimutatnánk, akkor visszaéltek vele. Ismerjük már ezt, nem kérünk belőle.
2014. dec. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
érzések,milyenek?
2014. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%

#6


Te most a saját nemedet fikáztad le?:D


Miccccsoda oltás...:D

2014. dec. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem nekünk, hanem egymás előtt. Ha nem érted a kérdést, ne is vàlaszolj, amúgy az általánosítás is elég csúnya dolog...:/


Akkor oké, hogy nagy haveri tàrsaságban nem, de egy legjobb baráttal csak megbeszélitek a lelki dolgokat is. Vagy nem szoktatok filozofálgatni?

2014. dec. 4. 00:28
 10/20 anonim válasza:
En az erzeseimrol valahogy jobban tudok meselni egy lanybaratomnak akiben megbizok, mint a haverjaimnak
2014. dec. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!