Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel 4 hónapig jártam. Ő szakított velem arra hivatkozva, hogy ,,megváltoztam". Nem értettem, de nem mondott többet. Akkor 16 évesek voltunk. Az is eszembe jutott, hogy talán azért vetett véget a dolognak, mert nem feküdtem le vele. Lehet, hogy furcsa, de 16 évesen még nem álltam készen, pedig nagyon szerettem... Ezek után barátok maradtunk - ugyanis minden nap találkoztunk - de néha elmosódott az a bizonyos határ, ami a szerelem és a barátság között van. Többször előfordult, hogy megcsókolt. Soha nem magyarázta meg, és ÉN soha nem kezdeményeztem. Azóta egyikünknek sem volt senkije (2 éve!!!). Valamiért nem tudunk elszakadni egymástól. Kb 3 éve ismerjük egymást és csak egyszer veszekedtünk (de akkor nagyon...). Talán rásegített egy kicsit, hogy mindketten többet ittunk a kelleténél. Ezek után majdnem 2 hónapig nem beszéltünk. Nemrég kibékültünk (facebookon), de személyesen azóta még nem találkoztunk. Többször beszéltünk a régi dolgokról, amiket együtt átéltünk, meg hogy jó lenne megismételni, de semmi konkrét...

Most 18 évesek vagyunk (egyikünk se volt még senkivel). Senki mással nem tudnám elképzelni sem az életemet, sem mást. Nagyon hiányzik. Mit tehetnék, hogy helyrehozzam a dolgokat?

Ui.: Bocsi, hogy hosszú lett, de csak így tudtam elmagyarázni :)



2014. dec. 16. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Ha 2 év alatt nem oldódott meg semmi akkor ez után sem fog. Keress valaki mást, Őt pedig felejtsd el! Csak húzzátok egymás idejét...
2014. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lakatra zárt szerelem.

Unokatesóm és párja már 10 éve együtt vannak.

Nekik is így kezdődött, asszem 3 hónapig voltak együtt. Szakítottak. Az első évben vagy 2-3 alkalommal összejöttek újra. Után volt köztük kb. 1-2 év szünet, de közben is barátkoztak, beszélgettek, elmentek koncertre, bulizni stb.


Aztán ők újrakezdték, hogy jó lenne, majd meglátják mi lesz. Azóta együtt vannak, úgy 7 éve :) És ha igazak a családi hírek hamarosan eljegyzés és esküvő.

2014. dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm, hogy reményt adtál. :) Gratulálok nekik! És legalább tudom, hogy sikerülhet.
2014. dec. 17. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!