Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék elfelejteni egy lányt? 15/F

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akire hajtottam egy sulis táborban nyáron. És ő is közeledett felém; sokat volt velem, meg ölelgetett össze-vissza. Csak egy baj volt: nem tudtunk dumálni, se ellenni együtt, csak jó volt mellette lenni. Ezért se mondtam el neki a tábor végén hogy mi is a helyzet. Ezt a döntésemet később nagyon megbántam, mert legalább azt meg kellett volna hallhatnom, hogy ő hogy áll a dologhoz. Így tábor után elhívtam talizbi, hogy legalább ott megbeszéljük. Igent mondott, dee még egy hónapig nem volt otthon. Ez idő alatt nagyon elkezdett hiányozni. Majd mikor hazaért azt mondta hogy már nem akar talizni, és inkább chaten mondjam el neki a dolgot. És kiderült hogy nem érez irántam semmit se, csak haverként tekint rám. Ígyhát ennyi. Később még az is kiderült hogy van pasija, de nem tudom hogy mikor jöttek össze...

Szóval itt állok már vagy 3 hónapja, szerelmesen, összetört szívvel, és nem tudom őt elfelejteni... Gondoltam rá hogy ráírok megint, de tudom hogy akkor csak még kisebb lennék a szemében. Dehát nem tudom hogy mi legyen.

Mit csináljak? Mit csinálnátok a helyemben? Mesélhettek saját sztorikat is.


2014. dec. 4. 21:03
 1/1 anonim válasza:
Szerintem hagyd, mint mondta van barátja, ne kínozd magad! Próbáld meg elfelejteni..
2014. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!