Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Marciusban szakitottunk volt baratommal, 1evig voltunk egyutt. Mai napig imadom szeretem mindennel jobban, pedig mar nagyon ritkan(havi 1x) beszelunk par szot. Juniusig majdnem minden nap beszeltunk, akkor meg igy erthetonek is talaltam, hogy nem tudom felejteni, hiszen ha beszelunk tovabbra is, nehez elfelejteni. Neki baratnoje van, viszont 1 honapja azt irta, hogy szeret, es o nem olyan, hogy a levegobe beszel, mindig oszinte. Azota nem is beszeltunk. Tudom, ha ujra velem akarna lenni, en nem tudnek vele, nem tudnek bizni benne. Volt mar jo par fiu az eletemben, aranyos normalis jofej helyes fiuk, szinte csakhogynem tokeletesek, en megsem tudtam komolyabbra forditani a dolgokat egyikkel sem, mert mindig csak a volt baratom jart az eszemben. Meghallol egy szerelmes szamot es zokogok. Minden erommel ellene vagyok, hogy ne gondoljak ra, ne szeressem, de nem megy. Van esetleg valakinek barmi otlete/tapasztalata, hogy mit lehet tenni ilyenkor?
2014. dec. 17. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
keress másik kapcsolatot
2014. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!