Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akibe szerelmes lettem. Nem tudom mit tegyek?! Többi lent.

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem unokatestvére(mi nem vagyunk rokonok!),de mikor az unokatesómnak szülinapja van,akkor találkozunk,és így ismertem meg. Nehéz időszakon mentem keresztül,alig mosolyogtam,de az unokatesóm unokatesója mindig megmosolyogtatott. Igazából vasárnap(uncsim szülinapján) szerettem belé/jöttem rá hogy csak ő tud felviditani..stb. Ja és minden reggel találkozunk,mivel az unokatesóm apja visz mind3-unkat suliba.

Én na..nyomi vagyok,ő pedig menő. Ask.fm-en írtam rá,most beszélünk snapchaten(nem tudja ki vagyok). De képet kér tőlem..mit tegyek?



#szerelem #unokatestvér #snapchat #ő menő én nyomi
2014. dec. 17. 17:53
 1/1 Ciana ***** válasza:

Miért titkoltad el, hogy ki vagy? Így most ez elég ciki lesz. Még nagyon azt se játszhatod el, hogy te se tudtad, hogy ő az, gondolom.

Az biztos, hogy ki fog derülni, hogy ki vagy, így ezzel ne cselezz túl sokat szerintem.

2014. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!