Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézegeti folyton az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézegeti folyton az adatlapomat, ha letiltott?

Figyelt kérdés
Egyik társkeresőn pár hónapja megismertem egy fiút, de végül sosem találkoztunk, majd megharagudott rám és a facebookon letiltott, ez volt kb 3-4 hónapja. Kb 1-2 hete a társkeresőn megtaláltam az adatlapját, meg is néztem, és ez olyan, hogy ő is látja azt a felhasználót, aki látogatta az ő profilját. Azóta kb mindennap ő is megnézi az enyém, és így felváltva nézegetjük egymásét. Miért nézi meg állandóan az adatlapom, mikor én is az övét, viszont üzenetet nem ír, meg facebookon sem oldott fel. Vagy csak arra vár, hogy én írjak neki, majd jól kiröhög, hogy még mindig nem felejtettem el? Fiúk, szerintetek, ti mit gondoltok? 22 körüli a fiú, én 18/L.
2014. dec. 17. 18:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, valószínűleg nem ok nélkül nézegeti az adatlapodat, és azt várja, hogy te kezdeményezz. Úgy érzi, te bántottad meg őt, és hogy neked kellene tisztáznod a dolgokat. Szerintem írj rá, és próbáld megmagyarázni, hogy mi miért volt, egy szimpla bocsánatkérés nem feltétlenül elég, de ezt talán meg fogja érteni. Talán ő is megbánta, hogy letiltott téged, de néha nekünk is nagyobb a büszkeségünk és a sértődöttségünk, mint hogy kezdeményezzünk. Nem veszíthetsz semmit, max. ha nem reagál, akkor le tudod zárni magadban a dolgot. Szedd össze magad, és még ma este írj neki egy tisztázó üzenetet.
2014. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
utolsó: köszi a választ! És szerinted mégis mit vagy hogyan írjam neki? Valami olyasmi jó lesz, hogy az elején kérdezem, hogy mizu vele, aztán meg hogy sajnálom, ami akkor történt? Vagy csak annyit, hogy hogy van?
2014. dec. 17. 19:29
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, végül is szerintem ha nézegeti az adatlapodat, akkor nem haragudna meg akkor sem, ha kicsit részletesebb levelet írnál neki. Másrészt meg szerintem ha az elején elmondanád neki, hogy mit miért tettél, akkor elejét vennéd annak, hogy úgy gondolja, hogy megint csak szívatod, és azért írsz neki, hogy birizgáld. Írd meg neki az igazat, ne legyen nyálas, de mondd meg, hogy nagyon sajnálod, nem így akartad, hülye voltál stb. Drukkolok, hogy sikerüljön, ha meg mégsem, akkor legalább tovább tudsz lépni.
2014. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Noren1989 ***** válasza:
Szal effektive simán ráirhatnál, ahelyett, h csak kerülgeted a kását ?...Tudod a férfiak nem ok nélkül mérgesek egy nőre...ja bocs, lányra ;)
2014. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem írtam rá tegnap, mert meg akartam várni, hogy legalább mégegyszer rákattintson az adatlapomra, de azóta volt fent, viszont már nem nézte meg a profilomat, pedig ezelőtt rengetegszer ezt csinálta. Még merjek neki írni, vagy hagyjam inkább?
2014. dec. 18. 18:29
 16/19 anonim ***** válasza:
Addig vársz, amíg elszalasztod. Nem veszíthetsz semmit, max. nem ír vissza, vagy kapsz egy bunkó választ, na és? De sokat nyerhetsz is az ügyön, csak ne agyalj már tovább.
2014. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Jólvan, rendben, akkor még ma este írni fogok neki, és aztán lesz ami lesz!
2014. dec. 18. 18:53
 18/19 anonim ***** válasza:

Ezt csak akkor tudod meg ha irszneķi. Írj neki. Szia van kedvedvtalizni velem?

de csak akkor ha le is feküdnél vele szivesen, ha csak szórakozni akarsz vele akkor inkább hagy szegényt hadd találjon egy rendes lányt magának!

2014. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Írtál neki? Mi lett?
2015. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!