Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet? (szokatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet? (szokatlan kérdés)

Figyelt kérdés

szerintetek jó ötlet itt feltenni egy kérdést, ha mondjuk valahol (utcán, buszon, bárhol) láttál valakit, aki nagyon bejött, és hátha itt megtaláljátok egymást?


És még egy kérdés! Ti szoktatok azon gondolkozni, hogy vajon ki az, aki válaszol a kérdésekre/kérdésedre, és hogy nézhet ki? KORT és NEMET is, légyszi! Csak normális válaszokat várok, nem olyat, hogy ez hülye kérdés. Előre is köszi. :) (és lehet, hogy nem szokatlan kérdés és volt már ilyen, de én még nem láttam :))


2010. febr. 2. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
ez de hülye kérdés..
2010. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

az első kérdésedre a válasz az h NEM! nemvalószínű h itt összeakadsz azzal akit láttál az utcán.

a második kérdésedre a válasz:IGEN!

szoktam rajta gondolkodni, bár sok esetben a válaszból lehet következtetni h milyen lehet az illető.

24L

2010. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak köszönöm az értelmes választ! :)
2010. febr. 2. 13:48
 4/11 anonim ***** válasza:
nem jó ötlet
2010. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném,h összeakadsz vele...!

Amúgy szoktam én is gondolkodni,h vajon kik állnka a kérdések,válaszok mögött :) 24/N

2010. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És nem szeretnék feltenni olyan kérdést, hogy kit láttam, ezt csak kiváncsiságból kérdezem, ki mit gondol róla. Már csak azért sem tennék fel ilyen kérdést, mert lány vagyok, és nem az a kezdeményezős típus. :)
2010. febr. 2. 13:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen én is elszoktam néha gondolkodi hogy vajon ki válaszol a kérdésemre,és hogy lehet hogy ismerem?!
2010. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam azon gondolkodni, hogy ugyan ki írta a kérdést? Esetleg ismerhetjük-e egymást valahonnan? Sőtt! volt egy alkalom, amikor az egyik kérdésre adott válaszom miatt kaptam egy privi levelet a barátnőmtől :)
2010. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1.?

- 1próbát megér!

Névtelenül,nem tudja senki,h ki vagy...

2.?

-Igen...

23L :)

Sok szerencsét!

2010. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

én szinte mindig, amikor valaki bunkót válaszol nekem..

csak nem értem mért kell bunkónak lenni am másoknak, ez az oldal arra van h válaszoljunk :O

2010. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!