Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik ez a kérdés nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ez a kérdés nektek szól. Ez jó ötlet amire készülök?

Figyelt kérdés
arra lennék kiváncsi ezt főleg a pasiktól kérdezem...hogyha tetszik nektek egy lány, és hülyítitek, de közbe azért tetszik is...de össze jönni nem akartok vele, csak ugy jáccani vele.. és tudnátok h a csajnak is tetszetek.. akkor mit szólnátok ha hirtelen a csaj leszarna titeket..egy kicsit bunko lenne veletek és egy ideig nem engedné hogy átöleld, meg fogdosd? felkeltené az érdeklődéseteket? esetleg a továbbiakban szerelmileg is vonzodnátok ezért hozzzá ?
2010. máj. 15. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Abszolút típusfüggő a dolog. Ha én rendszeresen taperolnék egy csajt, de egy idő után nem engedné, akkor arra gondolnék, hogy összejött valakivel.
2010. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én egyből arra gondolnék hogy a lánynak valaki más tetszik, vagy éppen már nem vagyok az esete. Még az is szóba jöhet nálam, hogy megunta volna a csaj ezt az egész sztuációt! Remélem tudtam segíteni!

Üdv: egy válaszoló

2010. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyerekesek vagytok.
2010. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

inkább tedd féltékennyé, az jobban beválik ;)


24f

2010. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt már ilyen , konkrétan ezt úgy hívják hogy a csaj húzza a pasit, mert nyilván többet akar, a pasinál , én erre úgy reagálok hogy leszarom a csajt, keresek másikat :)
2010. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

eddig engedted neki hogy fogdosson??

könnyűvérűnek tarthat

2010. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csakis akkor!
2010. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hallóóó!!! Menj vissza az oviba!!!
2010. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"akkor mit szólnátok ha hirtelen a csaj leszarna titeket"


Ennél a résznél megállt bennem az ütő.


Amúgy lehet -sőt, biztos- tetszene, de szerelmes ettől még nem leszek senkibe.


20F

2010. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdező biztos nem múlt el 16 de még szerintem még 14 sem.

Majd kinövitek. Erre csak ennyit tudok mondani

2010. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!