Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányokhoz szól a kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz szól a kérdés, szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy lány (21 éves) akivel már kb egy hónapja elég jóban vagyok, szinte minden nap találkozunk, bejövünk egymásnak, csak korábbi kapcsolataiból adódóan bizalmi kérdések még vannak, ezért még hivatalosan nem vagyunk együtt, és 2 hét múlva lesz a szülinapja, és gondoltam addig várok még, nem siettetem, de akkor egy romantikus vacsora, és rózsa társaságában rákérdezek hogy járna-e velem, nektek hasonló helyzetben ez bejönne?
2011. okt. 20. 14:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És én pedig 22/F.
2011. okt. 20. 14:04
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nahát! Ez nagyon helyes! :)
2011. okt. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Nyálas és elcsépelt, mintha valami sz@r romantikus film lenne, de neki még bejöhet... 22L
2011. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jó.
2011. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, h vannak még olyan emberek akik nem csak úgy jönnek össze, hogy leszólítják egymást a diszkóban vagy bejelölik egymást a fészbukon. Szerintem egyáltalán nem nyálas és elcsépelt dolog... Bár vannak olyanok, akik még ennyire sem tartanak igényt, amint a példa mutatja.
2011. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Jó látni, hogy még léteznek ilyen pasik. Persze, hogy bejönne!!! :)


25N

2011. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nehogy az legyen neked az ő szülinapi ajándéka, hogy összejön mással. Minek vársz még két hetet?


Kérdezd meg ma. Ne holnap. _Két hét után meg elviheted vacsorázni.

2011. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) nagyon tetszik, és nem akarom elrontani. Azért nem kérdezem még meg, mert pár napja beszéltünk erről pont, és azért várok még. Ja és a vacsorát azt én akarom neki főzni:)
2011. okt. 20. 14:19
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Fiú vagyok, de tőlem őszintébb választ várhatsz. Romantikázással semmit nem érsz el egy csajnál se. Persze ha külsőre bejössz neki, a karjaidba fog omlani, de akkor meg nincs szükség rá, h ilyenekkel törd magad, mert úgyis összejönnétek.
2011. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 napietus ***** válasza:

vacsora jó ötlet, főleg, ha jól tudsz főzni. rózsa felesleges, azt adj neki majd névnapjára. most így túl nyálasnak hatna sztem.


mi lesz a menü? van már elképzelés, vagy kérsz tippet?


29/n

2011. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!