Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Latex fetish, kinek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Latex fetish, kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem van róla véleményem.
2014. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi a velemenyunk ugy altalaban a fetisekrol, vagy miben jobb/rosszabb a lates fetis mas fetishez kepest?
2014. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem Fétist! :)
2014. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem szex! Az jóó!
2014. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1. Nem is vártam mást.


Igen a kérdés speciel erre az egy fetish-re volt kihegyezve. Kíváncsi voltam, hogy hány ember írj majd, hogy tetszik neki érdeklődik, vagy épp ellenkezőleg.

Arra is kíváncsi lennék, hogy aki szimpatizál a dologgal csak érdeklődik, vagy tapasztalat alapján mond véleményt?

Nem és kor is érdekes információ lehet.

2014. dec. 17. 21:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Az osszes fetis begetes dolog. Attol, hogy latexet viselsz par alkalommal a paroddal, nem lesz ez a fetised. Attol fetis, hogy ez kulonosebben felizgat. De amig kettotok kozt marad, nem lesz ebbol gond.
2014. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem gyönyörű :) Nagyon szexik benne a csajok, de férfiaknak is van néhány jó cucc.


Kicsit macera a felvétel, de ha rajtad van akkor már egy fantasztikus érzés :)

2014. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy latex fétisem van, de nagyon tetszik, ha egy csaj ilyen cuccban van, és én is szívesen kipróbálnám fiúként. :) Spandex ruháim viszont vannak, azokat rendszeresen hordom, nagyon szeretem. :)
2014. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van a dolog, de ez nyilván szubjektív. Valamiért engem is vonz, ha feszes fényes ruci van egy jó alakú csajon. Viszont furcsa mód se a lakk, se a spandex, pvc már nem tetszik nekem, sem a BDSM jellegű dolgok. Pedig ezek sok embernél kéz a kézben járnak.
2014. dec. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
<3 24/L
2014. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!