Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiakat parvalasztasnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiakat parvalasztasnal mennyire zavarja az, hogy egy csajnak mennyi ruhaja van?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Pffff
2014. dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lány vagyok de szerintem ez érdekli őket a legkevésbé :DD sokszor az se tűnik fel nekik ha új ruha van rajtad
2014. dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Minél kevesebb ruha annál jobb, mer nem kel sokat vetköztetni
2014. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt se tudom, kinek mennyi ruhája van, de nem is érdekel. Az meg az ő baja, ha már nem fér el a szekrényében a sok holmi miatt.
2014. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A férfiak nem tudják megkülönböztetni, azt hogy milyen ruha volt egy nőn egy hete meg milyen ruha van rajta ma.
2014. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a nőket érdekli, hogy a párjuknak mennyi és milyen drága ruhája van...
2014. dec. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak 1 szexi fehérneműje és 1 magassarkúja legyen, az meg csak van ha nő :-)
2014. dec. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ő vette magának saját keresetből, akkor egy cseppet se zavar. Ha az előző exe fizette, akkor már zavar, mert több mint való ezt tőlem is el fogja várni.
2014. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!