Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan filmeket vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan filmeket vagy könyveket, amelyek jók szerelmi fájdalom esetén?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, este végre kipihenem magam és nézek egy szép filmet, vagy olvasok egy jó könyvet. Most elsősorban olyanokhoz lenne kedvem, amik viszonzatlan vagy reménytelen szerelemről szólnak. Tudom,hogy butaság még ilyenekkel is tetőzni a problémát, de ezekhez van kedvem. Eddig csak a Szeretni bolondulásig című filmet láttam, meg még az Elfújta a szél könyvet olvastam. De hasonlókat várok, remélem, tudok mondani néhányat. :)


Köszi előre is!


2014. dec. 18. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig jobban gyógyít egy egészen más témájú film vagy regény. Egy jó vígjáték, esetleg kalandregény. A sebre nem irritáló, hanem nyugtató balzsam kell.
2014. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néztem pár részt a kedvenc humoros sorozataimból, de nem lett tőle jobb a kedvem. Inkább témánál maradnék, hogy lássam, mások is járnak így, és tanuljak az ő esetükből is. :)
2014. dec. 18. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem vannak filmek amik jók és tanulságosak, nekem a kedvencem az 500 nap nyár és a Nem kellessz eléggé.
2014. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!