Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne történj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne történjen baj?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó kategória-e, de a dolog gyökere itt van.

1,5 hónapja lett vége az első hosszú kapcsolatomnak. Előtte is utazás közben, rendezvényeken ismerkedtem, mégpedig úgy, hogy odajöttek hozzám korombeli srácok, szemeztünk, leszólítottak. Netes ismerkedés nem jött be, mert amikor képet cseréltünk, a chatpartnereim leléptek. Átlagos vagyok, átlagos külsővel (se extrém méret, se extrém szépség, se extrém csúnyaság). Kb 3 hete elkezdtem újra ismerkedni. Jöttek is emberek, ezzel nem is volt baj. De: egyszer ülök a villamoson (már nem voltak sokan), egy negyvenes pasas velem szemben, de pár üléssel előrébb, elővette a férfiasságát és elkezdett maszturbálni. Következő megállónál le akartam szállni, majdnem mögém állt az ajtóba - de gyorsan reagáltam. Ma jövök hazafelé (22:30 felé, esti suliba járok most), a teljesen üres utcán két srác elkezdett szólongatni. Nagyon a társadalom alján élők voltak, látszott rajtuk. Farmernadrág, lapos téli cipő, szövetkabát, sapka, sál volt rajtam, semmi kihívó. Mit tegyek, hogy ezeket elkerüljem? Mit tegyek, ha valaki bántani akarna?

Komoly kérdés!



2014. dec. 4. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogadj testőrt :D (ez volt a vicc). Szólj a szüleidnek, hogy vegyenek gáz vagy paprika spray-t, növeli a biztonság érzeted és kicsi, kompakt felszerelés :)
2014. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne mászkálj egyedül éjszaka. Amúgy az eddigi randiknak/kapcsolatodnak/ismerkedési módszereidnek mi köze ahhoz, hogy az utcák tele vannak perverzekkel? :D Hidd el, ilyenek mindenhol vannak, és bárkit betalálnak, ha olyan a kedvük. Nemhogy szépnek, de nőnek se kell lenni ahhoz, hogy valaki elővegye melletted a villamoson.
2014. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is rengetegszer megesik az ilyen eset pontosabban annyi szokott lenni h a budos kiehezett pasik rajtam legeltetik a szemuket fiatalok meg hagyjám, de az idosebb korosztalytol fraszt kapok es még bele vigyorognak a képembe....!! Csak azt szoktam h elforditom a fejem ha elkerulhetetlen az ossze talalkozas,es mindig hozzacsapodok az elottem jaroval sose mozogj egyedul !!!!! Veszelyesek a mai "emberek".
2014. dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!