Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek szexi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek szexi, ha egy fiú két idegen nyelven beszél egyszerre mondaton belül?

Figyelt kérdés

Tehát pl. angolul és németül, de úgy, hogy a mondat egyik felét angolul, másik felét németül vagy csak úgy össze-vissza ezt úgy azt úgy.

Mondjuk példaként:

Do you Mädchens think that ist es sexy when eine Junge spricht zwei languages within of the Satz?

Oder, I have keine Idee why did ich diese question geschrieben, but please Antworten, weil it is wirklich important für mich. Danke very much.

Tetszene ez nektek?


2014. dec. 18. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
What the fuck a szexi ebben?
2014. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nein, Ich think ez egy very tudálékos emberre vall és by the way szerintem rohadt idegesítő.
2014. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én meg megtudok tervezni egy asszinkron sorrendi hálózatot SR tárolós módszerrel.


Akkor ez is szexi lenne ?

2014. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem :D
2014. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Forevernow válasza:
Én is beszélek angolul és németül, oroszul is tudok valamennyire.. Néha egy-egy találóan beszúrt külföldi szó tud dobni a társalgáson, de számomra taszító, ha valaki túlzottan nagy hangsúlyt fektet erre.
2014. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nein, nein, nein!!!
2014. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Forevernow válasza:
Ja és olyan nincs, hogy within of..
2014. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha egy szuperjó kinézetű macho mondja akkor naná hogy tetszeni fog nekik!


Ha nem akkor meg "черт возьми" de gagyi vagy!

2014. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne szexi? Inkább idegesítő. Nem sokat társalognék azzal, aki így beszél. Olyan, mintha felvágna a nyelvismeretével. Én is beszélek a magyaron kívül 3 nyelvet, de hacsak nem arról van szó, hogy egy kifejezés más nyelven pontosabban fejezi ki a gondolataim, mint magyarul körülírni az érzést, akkor nem használom egy mondaton belül mással.
2014. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a sok hülyére, el sem olvastam a kommenteket inkább. :D

Én is ezzel szoktam szórakozni és a lányok 90%-a viccesnek tartja, ezzel jól lehet őket hülyíteni, hogy aztán majd megkedveljenek. :D

Szerintem itt nem is csajok kommentelnek, hanem inkább irigy fiúk... :D


Well, mein Freund, that's molto divertente und félicitations for you that du bist ein ragazzo intelligente! ^^

2014. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!