Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek szexi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek szexi, ha egy fiú két idegen nyelven beszél egyszerre mondaton belül?

Figyelt kérdés

Tehát pl. angolul és németül, de úgy, hogy a mondat egyik felét angolul, másik felét németül vagy csak úgy össze-vissza ezt úgy azt úgy.

Mondjuk példaként:

Do you Mädchens think that ist es sexy when eine Junge spricht zwei languages within of the Satz?

Oder, I have keine Idee why did ich diese question geschrieben, but please Antworten, weil it is wirklich important für mich. Danke very much.

Tetszene ez nektek?


2014. dec. 18. 19:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10# Csaj vagyok,szóval tévedsz.


Apám is keveri a két nyelvet egy mondaton belül(külföldi meló mellékhatása).


és képzeld,ha az ember nem beszéli azt a nyelvet,vagy csak nem ismeri azt a szót,elég idegesítő tud lenni! (első voltam)

2014. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon klassz es vicces tud lenni, de azt nem mondanam, hogy kifejezetten szexi. Nekem azert bejonne :)

16/l

2014. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem ez inkább erőltetettnek és felvágósnak hat, és egyáltalán nem szexi. Egy-két elejtett idegen szó megfelelő kontextusban még jól hathat, de ez már túl sok.


L/24

2015. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem, mi lenne ebben a szexi?
2015. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Szerintem egy-két mondatot el lehet így sütni, de ha ezt állandóan használod, akkor elég idegesítő lenne. Tehát bánj vele úgy, mint az alkohollal, csínnyával!
2015. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
szerintem csak fura...
2015. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szexinek nem szexi, de legalább egy mondaton belül leleplezed magad, hogy sem németül, sem angolul nem tudsz rendesen (Mädchens, eine Junge, within of stb.).
2015. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ahhhh ahhhh.


Kétszer mentem el, mire elolvastam a szöveged, annyira szexi, pedig hetero pasi vagyok.


. - .


Én komolyan besz,,,,rok a mai fiatalokon.


Egyébként se rongáld szándékosan a német nyelvet az angollal, rongálja az amúgy is.

2015. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Elég grósze stupid vagy cazzo
2018. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!