Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha szerintem az a jó, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha szerintem az a jó, ha a nő az idősebb?

Figyelt kérdés

15F

Nektek mi a véleményetek?


2014. dec. 18. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én arról fantáziálok,hogy egy nállam idősebb nővel fogom elvesziteni a szüzességen. Tudna tanitani,hogy kell azt csinálni. 13f.
2014. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 J0keer ***** válasza:
gyerekek.....
2014. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha így gondolod. Láttam már olyan párt, semmi furcsa nincs bennük. Nekem is volt már évvel fiatalabb barátom.
2014. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Miken fantáziálodsz első.. :)))

Na m1.. Az a jó ha a férfi az idősebb.... Erre sok bizonyíték van , de nem magyarázom , mert ahoz hogy megérsd még kicsi vagy.. :))

2014. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

Ebből annyit tudok leszűrni, hogy nincs érved.

Nem hiszem, hogy ne írhatnál le valamit az internet korában. Ma már minden információhoz hozzá lehet férni.

2014. dec. 18. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a jó,ha a nő az idősebb,de ez csak a felnőttekre vonatkozik,és természetesen ott sem igaz mindenkire.N
2014. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 2. jól mondta: "gyerekek"


Szóval ha családot akarsz majd alapítani és szeretnéd hogy legyen feleséged és gyerekeid, akkor azt nálad fiatalabb nővel érdemes majd.


De amíg nem akarsz családot, gyerekeket addig dugj nyugodtan idős(ebb) nőkkel vagy akár legyél beléjük szerelmes is.

2014. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Attól függ mennyivel idősebb
2014. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
4-5 év kb.
2014. dec. 23. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!