Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek most? Kerhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek most? Kerhetek segitseget toletek?

Figyelt kérdés

Nyáron beleszerettem az autósoktatómba és Ő is belém.

De nem szexeltünk. Amikor meg csináltam a forgalmi vizsgát,megbeszéltük hogy szolni fogok neki amikor már készen allok.

Most ugy vagyok vele hogy szeretem ès hianyzik de orulten es ezert felhivtam a napokban es beszeltunk is kicsit :)

De meg nem akarok vele lefekudni....csak hianyzott nagyom es tudni akartam jol van e. O mar reg le szeretne velem fekudni,de mindig csak varasra kesztettem :/

Mit tegyek?


2014. dec. 19. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Folytasd az életed.
2014. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha csak dugni akar, akkor kár volt felhívnod is... Azt mondanám h akkor találkozzatok, de kényszerből, csak az ő kedvéért ne feküdj le vele, megbánhatod.

Akármi is lesz, légy óvatos, lehet ő csak ennyit akar.

2014. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha szerelmes vagyok belé? Minden nap rá gondolok?
2014. dec. 19. 11:38
 4/8 To7ka ***** válasza:

Itt egyszer leírod, hogy "Ő is belém". Na ennyi szól az Ő szerelméről, az összes többi sorban csak szexelni akar!!:)

Legalább a saját fogalmazásodból észreveszed, hogy miről van szó? De ha ez neked megfelel, hajrá. Te értékrended, nem ítélkezünk. Ha valóban azt hiszed (vagy azt akarod), hogy ebből kapcsolat lehet és szerelem, akkor úgy randizz vele, hogy csak beszélgettek, ha nem sikerül neki kerülnie a szex témát, próbáld meg észrevenni végre, hogy miről is szól ez.

2014. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy amúgy nem szoktatok kommunikálni, csak megkért, hogy szólj, ha megdönthet majd? Bocs, de nekem ez teljesen így jön le. Ha érzelmekről beszélünk, a szex egy kapcsolat egyik fontos állomása. Nem belépő egy kapcsolatba. Ha két ember szerti egymást, akkor elkezdenek járni, randizgatni, stb. Ha szertünk valakt, szívesen vagyunk vele. És nem csak szexuálisan. Ha úgy van, ahogy gondolom, hagyd a fenébe, mert csak meg akar dönteni!
2014. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs a sok kimaradt betűért! :)
2014. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az az autósoktató mindegyik tanulóját megfekteti?
2014. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van ez a típus: volt kolléganőm a korábbi autósoktatójával járt, aztán munkahelyet váltottam, és az új kolléganőm mesélte, hogy ugyanez a fickó őt is meg akarta dönteni.
2014. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!