Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után hívjam el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hívjam el a lányt randira?

Figyelt kérdés

Most teszik egy lány, szép és okos. Szoktunk is jókat beszélgetni. Csak nem tudom, hogy hány hét/ hónap után hívjam el randira. Úgy október óta ismerjük egymást.

Tudom, hogy egy minden lánynál másképp függ, de mennyi általánosságban, amit, ti lányok ideálisnak tartotok?

Megköszönném a segítségeteket :) 20/F



2014. dec. 19. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
a második héten el kellett volna. mire vársz?
2014. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Hány hét, hány hónap? Te miről beszélsz? Nagyon esélyes hogy már régen elrontottad és már csak simán barátjának gondol téged.


Egy lánnyal úgy működik, hogy az első alkalommal amikor megismered, akkor el kell kérned a telefonszámát. És utána néhány napon belül elhívni egy randira. Ez a legbiztosabb mód.


De még itt sincs minden veszve. Egyszerűen csak most azonnal hívd el randizni erre a hétvégére. Üljetek be egy bárba/kávézóba/kocsmába/pubba beszélgetni, ismerkedni. De már ne csak hülyéskedj, balfácánkodj, hanem rendesen érintsd őt meg, érj hozzá. És legkésőbb a randi legvégére mindenképp próbáld meg megcsókolni.


21/F

2014. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sztem nem értitek, általában 3 hetet szoktam várni, de túl nyomulós volt a lánynak. És volt, amikor 1 hónapot vártam, annak ellenére is jött a vereség...

szóval inkább lányok válaszát várom, elsősorban a párkapcsolatban élőknek, mert őket vár egyszer elhívta egy fiú randira, és a lány nyilvánvalóan beleegyezett.

2014. dec. 19. 14:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok és lány. ha 2 héten belül nem hív randira a srác kezdek kételkedni benne hogy tetszek neki, akar tőlem valamit. azt hinném hogy csak barátkozni akar, unalmában beszélget velem vagy ilyesmi
2014. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki egy hónap után is visszautasít, akkor elég valószínű, hogy nem akar tőled semmit. Ne várj sokáig, mert a végén tényleg csak barát maradsz a számára.

21L

2014. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal. Egy randi még nem jelenti azt hogy jártok.

Ha meg valaki nemet mond, nem biztos hogy az időzítés miatt van, sőt. Ha szimpatikusnak talál, akkor igent mond, mindegy mikor hívod el.

Több párkapcsolatom is volt, mindegyikben max egy hét telt el a megismerkedéstől a randiig. (De a húgomról is vehetsz példát, ő kb 10 éve ismerte a férjét mielőtt járni kezdtek volna.)

2014. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem kérdező. Nem nyomulós voltál, hanem béna. Nem nyomulós voltál, hanem valójában nem tetszettél a lánynak.


Kinek a válaszaid várod? Lányoknak, akik maximum saját magukról tudnak nyilatkozni? Vagy férfiaknak, akik sok-sok lánnyal szereztek tapasztalatot? Hidd el hogy teljesen normális hogy maximum 1 héttel a megismerkedésetek után randira hívsz egy lányt. Ha valóban tetszel neki, akkor igent fog rá mondani. Ha nem mond igent, akkor valójában nem vonzódik hozzád.


A legnagyobb hülyeség hogy "sokat kell várni egy nőre". Nem.

1. Ha elég kezdeményező, merész vagy akkor nem kell sokat várni.

2. Ha eléggé bejössz neki, akkor nem kell sokat várni.


Ennyi.

2014. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért ez attól is függ,hogy neten ismerkedtek,vagy személyesen...


Viszont az október az már rég volt..szerintem még ha neten is ismerkedtetek volna akkor is el kellett volna már rég hívnod..


Ha egy lánynak tetszel szerintem 1 hét beszélgetés után is simán találkozna veled..


Hívd el ha még nem késő :)

2014. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Á, nem érdemes rá pazarolnom az időmet. Állandóan más fiúnak a képeit lájkolgatja, és sose kérdez vissza.
2014. dec. 20. 11:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem újra kellene gondolnod a stratégiádat. Vannak lányok, akiknek tetszel, megkedvelnek téged amikor megismerkedsz velük. Ők azok, akiknél akár az első találkozásotokkor elkéred a telefonszámukat, aztán randira hívod őket. És igent fognak rá mondani. És vannak azok a lányok, akiknek nem jössz be, akiket nem fogsz meg. Velük kísérletezgethetsz hetekig-hónapokig, de nem fognak eljönni veled.


Én a saját tapasztalataimból tényleg csak ezt látom. Azért is jó hamar, nem szarakodva elhívni egy lányt, mert

1. Ezzel nem húzod a saját idődet.

2. Hamar kiderül hogy akar-e tőled valamit vagy sem. Ennek egy jó jele a randi.

3. Esélyesebb hogy a hosszú hetek-hónapok alatt amíg vársz hogy randira hívd, elszúrsz valamit, ami miatt nem akar már a lány randizni veled. Ezért is jó minél inkább siettetni a dolgokat, az ilyenek elkerülése miatt.

4. Amíg egy lánnyal foglalkozol mondjuk 3 hónapig, hogy egyáltalán randi nélkül ismerkedj vele (és még nem is tudod biztosra hogy kedvel-e) ugyanannyi idő alatt akár 10 másik lánnyal is foglalkozhatnál. És mire van több esély? Hogy 1 lányból lesz 1, aki kedvel téged, vagy hogy 10 lányból lesz legalább 1, aki kedvel téged?


Nincs értelme annak, hogy egy lánnyal hetekig-hónapokig akarj ismerkedni, mielőtt randira hívnád. Csak hátrányai vannak (a fenti számozottak), előnyei nincsenek.

2014. dec. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!