Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsi, hogy én is erről rinyálok, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. A barátom se szülinapra, se névnapra, se valentinnapra (de az mind1) se nőnapra nem ad semmit. Karácsonyra kaptam egy karkötőt, amit az anyjával vetetett meg. :S Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Szerintetek úgy gondolja, h nem fontos? Vagy mi lehet a baj? Mert egyébként jól megvagyunk, másfél éve vagyunk együtt. A névnapomat úgy ahogy volt elfelejtette, ma kérdezte, h mikor is lesz? áprilisban? ..mondtam, h nem, januárban volt.. -.-''' na de ez már nem lényeges csak ide kiírom a bajomat, legalább levezetem.. :D bocs hogyha ezt kell olvasgatnod..
2012. márc. 7. 18:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nem ért a nőkhöz. tanítsd meg. szex már van?
2012. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ha ez téged zavar, akkor nyisd ki a kicsi szádat és mond el neki, mert neten k*rvba könnyű rinyálni, hogy a pasim ezt felejti el, meg amazt.
2012. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Dolgozik vagy suliba jár? Lehet nincs pénze, vagy az a szemlélete hogy a szeretetet nem ajándékban kell kifejezni.
2012. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én az ilyesmit nem hagyom szó nélkül. Még a Valentin-nap, meg a nőnap, az oké, hogy nem készül (bár egy nagy ölelést, és pár kedves szót bármikor szívesen fogadok), de hogy elfelejti a névnapomat, meg a szülinapomat...elég béna szegény srác.

Ha téged ez zavar, akkor beszéld meg vele. Te szoktál neki ajándékot venni? Mert ha te szoktál, akkor egyértelmű lenne, hogy ő is kedveskedik. Nem kell hozzá nagy összeg, egy szál gerbera is megteszi.

2012. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

"ha ez téged zavar, akkor nyisd ki a kicsi szádat és mond el neki, mert neten k*rvba könnyű rinyálni, hogy a pasim ezt felejti el, meg amazt."


És te tisztában vagy vele, hogy mennyire megalázó ilyet mondani egy pasinak?????"Jaj drágám én úgy vágytam vonla egy virágra"


Nekem így nem kellene semmi,de azért kösz!Volt nekem is ilyen barátom,jó sokára tartott,mire kinyitottam a szám,utána meg tudtam, hogy azért kaptam a virágot,mert kiakadva elmondtam neki elég sokára....Szóval többet ilyen megalázó helyzetet én nem akarok...

2012. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
igen, szexelünk, még suliba jár és van pénze. egyébként nem kell lenézni azért mert ide írok, csak gondoltam kipróbálom hátha kapok valami értelmes magyarázatot. az tuti, hogy szeret, mert érzem. és nem az ajándék a lényeg, de attól még jól esne esetleg egy csoki, vagy h legalább annyit mondjon h boldog xy-napot.. és próbáltam már beszélni is vele erről nagyon sokszor, szakítani is akartam már (nem csak emiatt) de sosem hagyja..és szeretem őt. és 100% h ő is szeret, csak valami nincs rendben de nem tudom h mi az
2012. márc. 7. 18:15
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Szvsz most, h szétqrta a 3,14csádat, már le vagy írva. De be tojj be, van még Mo.-on kb 2M hadra fogható férfi. Majd ők adnak neked valamit. Nem biztos, hogy karkötőt...
2012. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
szakadj meg
2012. márc. 7. 18:19
 9/22 anonim ***** válasza:

Minek kell azt mondani, hogy "Drágám úgy vágytam volna erre meg arra"

elég, ha annyit mondasz "Azt hittem nem felejted el a születésnapomat..." vagy azt "Legalább mondhattad volna, hogy a Valentín napot nem szereted. Egy száll virág igazán jól esett volna..." vagy valami hasonlót

2012. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

sosem hagyja hogy szakits vele??? ne is haragudj de ez elég szánalmas. ha én szakitani akarok valakivel akkor szakitok! kidobom, törlöm a számát,elküldöm a busba ha zaklat, ha kell telefonszámot cserélek!

csak rajtad mulik és ha más más miatt is akartál vele szakitani akkor nem mindegy hogy vesz e valamit vagy nem????

2012. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!