Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak egy társat kértem karácso...

Csak egy társat kértem karácsonyra, őt sem kaptam meg. Ennyire szar ember lennék?

Figyelt kérdés
Fejlődtem, lett normális munkám, igényesebb lettem, segítettem másokon, elkezdtem értelmesen élni több évnyi depressziós vegetálás után. És a köszönet: nulla. Nem az, hogy elvárom, hogy történjen valami, de azért jól esne, főleg, hogy ez ügyben is tettem sok mindent a változás érdekében. Miért csak annak jut társ, aki nem becsüli meg?
2013. dec. 24. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

várj még.


évekig nem tettél semmit,m évekig tenni kell

2013. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Férfi vagy nő vagy?

Milyen idős vagy?

Hol élsz?

2013. dec. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ne várd a sült galambot.. azért nem könnyű becsomagolni egy embert a fa alá, ezt azért be kell látni!
2013. dec. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Természetesen férfi, 22 éves. A nőknek nemigen vannak hasonló problémáik (errefelé). Az ország közepe táján.
2013. dec. 24. 15:00
 5/14 A kérdező kommentje:
#3, egész évben azért hajtottam, hogy legyen valakim. Több lehetőség is volt, mindig megtettem a tőlem telhetőt, volt, hogy hónapokig udvaroltam valakinek és a köszönet az lett, hogy lelépett egy gyökérrel, aki 2 hétig alázta, aztán eldobta. Majd jött hozzám sírni, 1 hétig totál idill, aztán kezdődött elölről a folyamat.
2013. dec. 24. 15:02
 6/14 anonim ***** válasza:
akkor szex volt? ne sírj. jön jobb
2013. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, ma itt csak 22 éves srácok tesznek fel kérdést, vagy mind egy és ugyanaz az ember?
2013. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3as vagyok.. akkor lehet nem megfelelőek és elég lényegretörőek az udvarlási szokásaid.. barát fiókba kerültél nála.. szerintem légy nyomulósabb legközelebb és add hamarabb a tudtára szándékod..
2013. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Félig meddig én is olyan vagyok mint te.

Én is sokat tettem, sok embernek segítettem, itt is, máshol, is a való életben is, meglett a megfelelő baráti társaságom, aminek örülök, de a párkeresés nálam még mindig nulla.

Régebben azért több esélyem lett volna amikor még szinte a nullán voltam, de most hogy aránylag összekaptam magam már egy apró remény sugarat sem látok a szemem előtt, eddig legalább megvolt.

Furcsa az élet, de ez van, nem mindenkinek jut társ az életében, és ezt el kell fogadnunk. vagy máson változtatni.

Ne kérdezd mi a megoldás, annyit elárulok hogy alapos változtatás kell neked!

2013. dec. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#7, ez az első kérdésem. De a számuk is mutatja, mennyire reménytelen a korombeli, normális férfiak helyzete. Normális... A nők mégsem így gondolják. Nem, nem volt szex sem, csók sem, semmi. Nyomulósabb nem tudok lenni, az egy álca, amit ha felhúzok, hazudok és akkor azért nem kellek majd senkinek.
2013. dec. 24. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!