Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Kérlek értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Kérlek értelmes válaszokat adjatok!

Figyelt kérdés
Szóval, pár napja kezdődött hogy a here zacskóm is, de a fitymám is szárazabb, illetve most vettem észre hogy a fitymám kicsit szűkebb lett. 2 hete volt rajta repedés mármint a fitymámon de az azóta meggyógyult, valószínűleg akkor is picit száraz volt már de nem vettem észre.. Barátnőmmel 2 hónapja tartunk nemi életet.. nem sűrün, körülbelül 1-2 hete voltunk utoljára együtt, most a napokban ez miatt nem.. Mitől lehet ez? Nem viszket, nem váladékozik, nincs szaga semmi ilyen.. Azt még kihagytam hogy pár napja szappannal mostam ott meg a makkot is, azóta szükebb a fitymám.. akkor ki is csípte a szappan valószínüleg.. (mostmár intim lemosot használok).. Testápolóval kenem a bőrt, a makkot nem merem nem tudom szabad -e, de azóta nem olyan száraz.. Csak a fitymám kicsit szük még, hátra huzható.. csak szűkebb..
2014. dec. 19. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, menj orvoshoz. Következő kérdést!
2014. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
97% hogy terhes vagy
2014. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hidd el lesz*rjuk. Ha ennyire hülye vagy, hogy nem vagy képes dokihoz menni, ha úgy látod, h vmi baj van, akkor neked segítségre van szükséged.
2014. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Doki nem mostanában van így nem tudok hozzá menni, csütörtökön volt de akkor nem tudtam elmenni, jövő hét meg ünnep. Normális válaszokat szerettem volna, hogy mitől lehet ez, ki.....ott nagy értelmiségen lehettek páran.. Gratulálok! Azt hittem valamire jutok, de nem további szép napot..
2014. dec. 19. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!