Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nemetek miert ilyen csunyak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nemetek miert ilyen csunyak?

Figyelt kérdés
Egy honapra nemetorszagban dolgozom most, es ma voltam bevasarolni, es az emberek, akiket lattam olyan 95 szazaleka kifejezetten ronda, csunya volt omfg...voltam mar svajcnan is, azok nem csunyak, anemetek miert rondak?

2014. dec. 19. 17:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%

De nagyon is szexi volt Dolfika ;)

Az a félrefésült haj meg a bajusz áhh be is nedvesedtem :D

2014. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

Érdekes, itt járok egyetemre, és nekem az első benyomásom azt volt, hogy "jé, mennyi jó pasi!". A nők átlagban szerintem Magyarországon szebbek, de a férfiak nem. Eleve a németek magasabbak, ami nálam jó pont, mert a 170 centimmel felveszek egy magassarkút, és kimagaslok a tömegből. De egyébként is vonzóbbnak tartom (átlagosan!) a német férfiak arcát, mint a magyarokét. Semmi közük Hitler külsejéhez.


Ízlés dolga

2014. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
95%

Hitler pedig nagyon is szexi volt szerintem. Nem külsőre, hanem a kisugárzása vagy nem tudom. Szerintem nagyon jó pasi volt, de komolyan.

Az meg hogy minden német csúnya nem igaz, mindenhol vannak szép emberek és nemszép emberek is. :)

2014. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!