Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miből lehet észrevenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miből lehet észrevenni? Honnan tudhatom? (néhány osztálytársam húz azzal, hogy bejövök X. Y. tanárnak)

Figyelt kérdés
Már több osztálytársam is szóvá tette, hogy bejövök egy-két férfitanárunknak. Nem értem, miből következtetik ezt le. Oké, hogy kedvesek velem, de mindenki mással azok, akik még rendesen készülnek az órára. Tehát nem tudom, miből veszik ezt le... Tippek?

2014. dec. 19. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Tippem az hogy 13-14 éves lehetsz...
2014. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez most nem talált. Majd máskor -.-"
2014. dec. 19. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Ugye nem gondolod komolyan hogy minden férfi tanár pont téged akar? A legtöbbnek családja van. Gondolod ápolja az életét családot alapít minden okés aztán évekkel később jön egy tanítvány és hopp beleszeret... hagyjuk már...
2014. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Látom, hogy itt is vannak egy páran, akiknek nem erősségük a szövegértés. Ezért elmondom szépen még egyszer...


Az osztálytársaim húznak ezzel, én NEM így gondolom és mint említettem, azt sem értem, hogy ezt egyáltalán miből következtetik le. Gondoltam, itt majd mondotok valamit, hogy ezt - ha tényleg igaz, amit egyébként kétlek - miből lehetne észrevenni... de úgy látszik ez túl nagy kérés volt! -.-"


Ezért persze rögtön nekem kell támadni, sértegetni az IQ-szintemet, illetve elmondani, amit amúgy is tudok, hogy családjuk van és nem tinilányokat akarnak tattarattata... köszönöm ezt a két csodás választ, okosabb lettem! :"D

2014. dec. 26. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Hát amilyen ostoba vagy attól már csak egyre okosabb lehetsz
2014. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak húznak.
2016. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!