Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha a baratnomtol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a baratnomtol 3 hete csak a fiu munkatarsairol hallok, es ma kimondta h vegez velem mert mar nem vagyok eleg jo neki a kettonek van koze egymashoz?

Figyelt kérdés
ossze is vagyunk koltozve es tegnap meg minden ok de ma mar minden tonkre ment:(((((( segitsetek egy ketsegbeesett fiu
2011. aug. 27. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínüleg összeszűrte a levet egyik munkatársával ha mindig róluk beszél sőt inkább erre gondolnék első sorban.De az is lehet hogy fel kellene dobni a kapcsolatotokat.Ha mégis tartja magát a döntéséhez akkor hagyd...
2011. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. (igaz, mi nem voltunk összeköltözve) Sajnos hogy ezt kell mondanom, de büszkeségből inkább te add ki az útját, tudom, h szereted és ragaszkodsz hozzá, de ha már bemászott a 3. a képbe, nincs mit tenni. Részvétem :(
2011. aug. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hagyd a picsbe az ilyen ribancot.Nem bírt magával, benn tuti csapták neki a szelet, mostmeg elszállt magától..
2011. aug. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!