Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jól néznék ki akkor népszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól néznék ki akkor népszerű lennék?

Figyelt kérdés

Ha nem jönnek oda a lanyok,nem vonnak be a beszelgezesbe akkor nem vagyok jóképű? (Apolt vagyok,magas,sportos,normalis csak csendes)

18/F


2014. dec. 19. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ha jól néznék ki akkor népszerű lennék?"


En egy Adonis vagyok, de rendkivul zarkozott, ha valaki kozeledni probal es nem erzem valamiert kulonosebben erdekesnek, lekoptatom. :) Szal nem.


"Ha nem jönnek oda a lanyok,nem vonnak be a beszelgezesbe akkor nem vagyok jóképű?"


Lehetsz jokepu, de egy zarkozott alak, aki latszolag egy sggfej is, mint en. :D

2014. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. 1. Az lehet, hogy pl. a felszínesebb csajok jobban rád izgulnának, de nem hinném, hogy az ilyen népszerűség egy értelmes embert boldoggá tesz. 2. Ha zárkózott vagy, akkor könnyen beképzeltnek tűnhetsz mások szemében, mert azt hiszik, hogy nem vegyülsz velük, holott egyszerűen csak mondjuk a gátlásosságod miatt "lógsz ki" a sorból, és ilyenkor tök mindegy, hogy hogyan nézel ki, bár az tény, hogy az 1. pont jó külső esetén hamarabb működésbe lép.
2014. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!