Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy félreérti és azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy félreérti és azt hiszi, randizunk? (hosszú, de olvassátok el, kérlek)

Figyelt kérdés

Pár hete egy buliban megismerkedtem egy sráccal, és mivel rossz lelki állapotban voltam és ittam egy keveset, végül vele töltöttem az egész éjszakát (nem történt más, csak csókolóztunk). Másnap rögtön tisztázni akartam a dolgot, miszerint nem keresek kapcsolatot és nem akarok járni vele, és bár csalódott volt, elfogadta. Utána még párszor írt Facebookon, hogy nem érti, miért nem próbálhatnánk meg együtt, de oké, elfogadja, nincs harag és baráti lehetne a viszonyunk (a szórakozóhelyen, ahol összejöttünk, már korábban is sokszor láttuk egymást, és kínos lenne kerülgetni egymást). Nekem nem tetszik a srác, de szimpatikus és szívesen barátkoznék vele, úgyhogy mikor másodszor rám írt Facebookon (baráti hangnemben), kedvesen válaszolgattam neki, mire megkérdezte, hogy lenne-e kedvem beszélgetni vele egy kicsit. Mondtam, hogy persze, csak sok dolgom van, és az egyetlen nap, amikor nem csak fél-1 órára érek rá, az csütörtök (holnap). Erre írta, hogy ő csak egy ilyen fél órás csevegésre gondolt, de lehet hosszabb részéről, és akkor találkozzunk csütörtökön, csináljunk valamit, találjam ki a programot én.

Egész eddig egyértelmű volt, hogy mivel nagyon-nagyon konkrétan tisztáztuk, hogy nem szeretnék kapcsolatot vele (konkrétan őszintén elmondtam neki, hogy nem tetszik és nem szeretnék randizgatni), ez a találkozás egy barátkozás lesz, de a barátaim azt mondták, hogy elég félreérthető a szitu és egyébként is úgy tűnt nekik, hogy a srác nagyon megkedvelt. Azok után, hogy őszintén megbeszéltük, hogy ne legyen kapcsolatunk, félreérthető ez a szituáció a srác számára?



2014. dec. 17. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2014. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha már végig olvasstam írok véleményt is.

Ha tisztáztad vele h ESÉLYTELEN akkor azt megértette, kivéve, ha veszett mód szerelmes, és te vagy az egyetlen... Ami kizárt szóval lehet akarja ezt egy esélynek, de majd írj hogy mi volt :D

2014. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem félreérthető, de ő azt teszi, amit tennie kell.
2014. dec. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ő még mindig reménykedik. Vagy ezt a találkozót esélynek tekinti.


Tapasztalatból írom, hogy ez nem szokott jól elsülni. Te bejössz neki, szóval ez már eleve nem lehet még barátság sem.

2014. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

amíg azt mondod neki hogy nem tetszik és nem akarsz kapcsolatot de találkozol vele és kedves vagy vele tuti ostromolni fog annak reményében hogy előbb utóbb beveszi a várat

lehet csak arra vár hogy megint találkoztok a buliban és akkor majd megdughat de lehet tényleg komolyak a szándékai

de 100% hogy nem barátkozni akar

2015. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó teljes mértékben jól látja. A pasi azért van, hogy próbálkozzon. Ez a pasi is ezt fogja tenni. De azért adj esélyt neki.
2015. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 magorg ***** válasza:
nem tudom más hogy van vele de szerintem adj egy esélyt neki csak mert nem egy adonisz a kinézete lehet hogy nem rossz választás,elvégre gondolj bele hány "férfi" is nem használná ki azt hogy rossz lelki állapotban vagy ráadásul spiccesen? ez azért csak arra utal hogy nem csak egy éjszakásnak akar...
2015. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!