Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy később jöttél rá, hogy mekkora értéket veszítettél?

Figyelt kérdés
Elb sztam egy csajt, és nem tudom h csinljam vissza :(
2014. dec. 19. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én csak megkönnyebbültem a szakítástól.
2014. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szar ügy..próbáld meg ezt elmondani neki,akár így..és meglátod
2014. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha a csaj fontos számodra akkor szerezd vissza! Ne itt ülj és hallgasd a történeteinket, hogy szívás ez meg az... Mert lehet még tudsz valamit tenni! De ha nem teszel semmit akkor igazán becsatlakozhatsz és megválaszolhatod a kérdésed.
2014. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Volt olyan, de jóval később arra is rájöttem, hogy nem baj, hogy elveszítettem.
2014. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hmm én a beats fejhallgatómmal voltam így :(
2014. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Harcolj érte, menj az agyára, érezze, hogy fontos neked.

Ha nincs eredmény akkor pedig jó sok trágár szó kíséretében küldd el a francba és utána szard le. Végső lépésként ez még bejöhet.

2014. dec. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen,sajnos igen, tudom,h egy olyan fiút vesztettem el,aki többet ér nekem,mint Ő azt hitte. Utána mentem ,megpróbáltam , dacból már nem kellettem neki, vagy mert nem is szeretett soha,csak elhitette velem. Ez az egy,amit soha nem fogok megtudni. Marad a beletörődés, de úgy,h megpróbáltam,és ez az,ami számít.

Tegyél érte,h legyen közös jövőtök,lépj , kockáztass. Megéri.

2014. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez a lány annyira rendes volt. Nagyon ki voltam borulva, rajta vezettem le a feszülstségem, és még azután is rendes volt velem, ami nagyn idegesített. Annyira aláztam meg bántottam h haggya abba, mert én egy értéktelen ember vagyok, hogy előbb utóbb azt mondta h viszlát és egy barom vagyok.

Ő volt az egyetlen ember az életemben, még a szüleim sem voltak ez, aki szeretett. De ő tovább lépett.

Én elmondtam őt mindeféle pszichopatának, meg mikor összevesztünk még ajándékot is akart adni szülinapomra, mert tudta h senkitől sem kapok és nem akarta h rosszul érezzem magam, de még ezt i felhoztam ellene h nem komplett h azok után amit én tettem vele ő még ajándékot akar adni meg elhordtam mindenféle sz nak, de megbátam. Ő tényleg szeretett...

2014. dec. 19. 23:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz.
2014. dec. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ne haragudj, kedves kérdező, de mi az a kifejezés, hogy "elb*sztam egy csajt"? ez most mit jelentene? rájöttél, hogy szükséged van rá, mert végre találtál valakit, aki igazán szeretett téged, értelmes, kedves, rendes és te aljas módon szétaláztad? azzal idegesített fel, hogy képes volt elviselni a hülyeségeidet, amikor bántottad, azt is tűrte, mert annyira fontos voltál neki? erre te lepszichopatázod, elhordod mindennek, amikor saját bevallásod szerint "ő tényleg szeretett"?! hány éves vagy te? nem láttad, hogy mit teszel vele? még szülinapodra is akart ajándékot adni? ó, te jó isten, mekkora egy szörnyeteg lehet, hogy ennyire minden gondolata te voltál...ja, hogy hogyan csináld vissza? hát, talán őszintén kérj bocsánatot, bár azt nem írod, hogy mit akarnál tőle. szereted? vagy csak fáj, hogy rájöttél, mit veszítettél? szeretted egyáltalán? vagy mi volt pontosan köztetek? a tiéd lehetett volna egy "érték" és te elutasítottad? ó, hogy továbblépett? lehet, hogy csak úgy látod, közben szenved egyedül miattad...összegzésül: szedd össze magad, kérj tőle őszintén bocsánatot, mondd meg, hogy megbántad, meséld el, hogy pontosan mi van benned, mit érzel és mennyire sajnálod, amiket tettél, küzdj érte, csak ennyit tudok tanácsolni. (bocsi a hosszú szövegért és esetleges bántásért, csak valami hasonlón mentem most keresztül)
2014. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!