Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők maguk között is kirekesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők maguk között is kirekesztik azt aki szerényebb, szolidabb, kedves a lelkileg sérült férfiakkal és még képes bennük meglátni az értéket (amiből simán lehet kapcsolata)? Azaz másabb.

Figyelt kérdés
Okosabb az átlagánál.

2013. dec. 9. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2013. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha jó társaságba tartozol akkor nem

az én baráti körömben az ilyen szóba sem jöhet,valahogy mindig akad olyan barátnőm aki "lelki sérült" pasival van,az én exem is ilyen volt,attól hogy az embernek sok lelki sebe van,esetleg 1-2defektes dolga még lehet jó ember,senki sem tökéletes

2013. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Pont a nők lennének kivételek, és pont a nőkkel kivételeznének? Amúgy több lány ismerősömtől is hallottam, hogy pl. albérletben is szívesebben laknak együtt fiúkkal, mint lányokkal. Sajnos sok "nő" is irigy, felszínes, ostoba, közönyös, beképzelt, és megvetik azt, aki nem áll be a sorba.
2013. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Miért lenne valaki attól okosabb, hogy sérültekkel áll le? Most komolyan...
2013. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csordaszellem. Ha beállsz, nyersz, ha nem, ehetsz amerre látsz.
2013. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Kicsit önsajnálatos kérdés. És vajon miért a szexualitásba helyezted?
2017. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a normális nőket kirekeszti a többi nő. Ha megfigyeled, a normális nőknek szinte mindig férfi barátaik vannak.
2017. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki szerény és szolid korántsem jelenti, hogy normálisabb. Pláne ha leáll magát lelki sérültekkel kínozni.

Egyébként nem, abszolút mindegy, hogy ki kivel jár, de sokszor a nekem nem szimpatikus lányok nekem nem szimpatikus fiúkkal vannak.

2017. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!