Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó anyagi helyzet mennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó anyagi helyzet mennyivel emeli meg a férfi "értékét"?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk most 6/10 vagyok, akkor - ha feltételezzük, hogy az anyagi helyzetem jelentősen javul - milyen lány beszerzésére lenne lehetőségem? 9, esetleg 9,5?

2012. jún. 12. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ennyit azért nem dob. De attól is függ, miért vagy hatos.
2012. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A külső adottságaim miatt.
2012. jún. 12. 11:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Na ez is egy jo nagy troll kérdés! ' dolgot tanulj meg lehetsz te -10es is ha pénzed van akkor tuticsajod is!
2012. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ahogy az angol mondja: "There's no such thing as an ugly man with a fat wallet!" :D
2012. jún. 12. 12:07
 5/12 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél, dugni vagy párkapcsolatot?

Mert ismerek egy fickót, akinek kemény munkával összejött egy ritka jól fizető vállalkozás. A csóka mondjuk nem egy brad pitt, de van humora, elég magabiztos, és mindenféle agyontuningolt kocsival járkál.

Minden 18-22 közötti pénzsóher cicamaca rá van mászva, szóval dugni mindig van kit, bár állítása szerint ezek kva szarok, mivel fekszenek, mint egy bábu, és hiába szép, ő ezt beéri ennyivel, hogy szép és fekszik.

Aztán persze a pénzt is viszik.


Nálam is bepróbálkozott, merthogy én annyival értelmesebb vagyok, meg általában amúgy is kedvelnek a pasik, hiába nem vagyok "9.5", és én mégis elutasítottam. :) (van barátom, aki csóró, kis szerencsétlen, de szeretem)

Szóval nem minden a pénz, kocsik és csillogás főleg ha rendes kapcsolatot szeretnél, de ha csak dugni, akkor valszeg megteszi.

2012. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Reménytelen romantikus vagyok. :D Komoly párkapcsolatot keresek, de - sajnos - nekem eléggé számít a külső is.
2012. jún. 12. 12:20
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha csak kicsit jó, kicsit dobja meg, ha...


26/F

2012. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyit költesz rá, mert ha csak rajtad látszik h van de másra költeni nem akarsz akk max rövid időre fog összejön ;)
2012. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

figyelj. kezdjük ott,hogy pl. totál ronda csávó vagy és milliomos vagy...akkor a női sor kizárólag csak a qvákkal fog kezdődni és vszínű,hogy maradni éveken is át...ha egy átlag/jóképű pasi vagy,akkor lehet szép bnőd is...de az tény,hogyha a pénzre alapozva szedsz fel bárkit is,abból minden lesz csak őszinte és normális kapcsi nem....


nem mellesleg egy saját vélemény: a pénz nagyon jó dolog ha van a férfinak. növeli az önbecsülést,értékeket ad,határozottságot,stb. csak tudni kell bánni is a pénzel,és komolyan állni a dolgokhoz.ennyi :)


23/F

2012. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jársz ha ink hozzád illő csajt választasz mert aki csak a pénz miatt van veled nem fogod tudni úgy szeretni.

Másik meg, h nekem ahoz nagyon sok pénz kellene h hajlandó legyek csajra költeni magam helyett...

Olyanra szoktam ami mind2-nknek jó, de pl h ruhákat vásárolgassak neki az ki van zárva!!!

2012. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!