Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti vettetek karácsonyfát : )?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vettetek karácsonyfát : )?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 23:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nekünk is müfenyönk van, de nagyon élethü. :)
2014. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem fogok segédkezni egy élő dolog megölésében és a környezet pusztításában csak azért hogy pár hét után kidobjam a szemétbe.

2014. dec. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30%

dehogy...lehoz a karácsony.fáradt fa*-sz ünnep.Akasztó fa kéne soknak inkább.


a műfenyőt meg soha nem értettem ha valaki ünnepli a karácsonyt akkor miért műfenyővel??...egy értelme van a fenyőfának,az hogy fenyőfából van :D

2014. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Igazi fenyőnk lesz, ez lesz az első közös karácsonyfánk nagyjából 2,5 méter magas díszeket kaptunk is a családtól meg vettünk is hozzá, a párom múlthéten rendelte meg a fenyőt egy ismerősétől aki már évtizedek óta árulja a fenyőket igaz sajnos innen jó messze, de mindig szépeket ad el ezért is bízik meg benne a barátom, apjával holnap mennek el érte mert tudott kölcsön kérni teherautót. Igaz hogy a szomszéd házba lakunk a párom szüleinek ez a másik házuk ahol párom nagyapja élte le utolsó 20 évét, mi 2 éve kezdtük el rendbe hozni és most 3 hónapja költöztünk be ide össze, mi 24-én a párom szüleinél leszünk itt a szomszédba, 25-én az én szüleim jönnek le ide és itt lesznek egészen 28 ig :) 26-án jönnek a bátyámék, és a párom tesójáék is, akkor itt fogunk karácsonyozni mert itt nagyobb a hely az étkezőnkbe ami egybe nyílik a nappalival és a konyhával is mert így alakítottuk át direkt és így mindenki kényelmesen elfog férni :) Ezért is vettünk igazi fenyőt, mert van nekem 1 méter műfenyőm ami az én külön fám volt de azt oda adtuk egyik kolléganőmnek akik nagy szegénységbe élnek és fára sem telik nekik és mégis legyen valami díszíteni valójuk így nekik adtuk az enyémet, csak azért nem fáj érte a szívem mert tudom hogy jó helyre került, és mást is adtunk a fa mellé kolléganőmnek és kedves családjának hogy legalább egy kis gesztus legyen nekik az ünnepekre.
2014. dec. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%

"Nem.

Nem fogok segédkezni egy élő dolog megölésében és a környezet pusztításában csak azért hogy pár hét után kidobjam a szemétbe."


Tudtam, hogy jön egy ilyen radiális "favédő". Tudod, a favágással semmi baj nincs, ha utána visszaültetik, amit kivágtak (erdőgazdálkodás). Az amit folyton szajkóznak, hogy rossz, az az erdőirtás. Úgy vágják ki az erdőket, hogy nem ültetik vissza, hanem szántőföld vagy akármi más lesz a helyén. A karácsonyfának szánt fenyőket lényegében termesztik. Elültetik, felnő, kivágják, újat ültetnek. Ha nem venne senki fenyőt karácsonyfának, akkor kivágnák a fenébe az egészet aztán ültetnének a helyébe mást.

Azzal, hogy fenyőt veszel, nem veszel részt a környezet pusztításában. El sem ültették volna, ha nem vennék őket.

2014. dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

nem és nem is lesz, nincsen mit ünnepelni....

nem hiszek a karácsonyban

2014. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ha már így Szerelem, szex (gyengédség) kategóriában vagyunk, én fenyő helyett a farkamat díszítem fel...


"Nem fogok segédkezni egy élő dolog megölésében és a környezet pusztításában csak azért hogy pár hét után kidobjam a szemétbe."


Erre való az élő fenyő, amit gyökérrel együtt veszel, és karácsony elteltével kiülteted a kertedbe, esetleg városiként visszaviszed az eladóhoz, aki gondoskodik arról, hogy el legyen ültetve.

2014. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az igazi a legjobb. Ettől még nem leszel környezetpusztító.
2014. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
az igazi fenyőnek,finom illata van,karácsonyi hangulata :) és nem környezetkárosító,ennyi erővel a műanyag sokkal inkább az.
2014. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Majd ha gyerekem lesz, addig az instant fenyő is jó. Szenteste előtt is dolgozom, úgyhogy nekem emiatt időm se nagyon lenne a díszítéssel foglalkozni úgy, mint gyerekkoromban. Örülök, ha pihenek ünnepek alatt.
2014. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!